Klub Hanoi / SEA-liaison

Oslava výročí 13 let Klubu Hanoi

Klub HN
10.10.2015

Zveme všechny příznivce Klubu Hanoi na oslavu našich 13. narozenin! Těšit se můžete na vystoupení členů a přátel KH, vietnamské občerstvení, ples s tombolou i překvapení!

Sobota 31. říjen 2015

19:00 – vystoupení

Účinkující:

• Gipsy Spirit – kapela složená ze špičkových romských hudebníků okolo známého houslisty, skladatele a moderátora Vojtěcha Lavičky. Hlavní protagonista kapely za svůj pestrý muzikantský život procestoval mnoho přístavů, od klasických souborů moravských lidovek až po hiphopovou formaci Gipsy.cz aj.

• Au Co – vietnamská umělecká taneční skupina z Brna

• O.M.G. – šestičlenná dívčí taneční skupina (tvoří ji pět vietnamských a jedna česká členka), jež vyhrála mistrovství světa v soutěži Kpop World festival a na druhém místě skončila na mistrovství Evropy v soutěži Kpop Cover Dance.

• Longio – vietnamský zpěvák a autor vlastní hudby a textů z Brna

• Gaudeamus – český folklorní soubor při Vysoké škole ekonomické

• Nhip Dieu-Rytmus – taneční skupina z Prahy představující klasické a latinsko-americké tance

• Ukázky z celovečerních dokumentů s česko-vietnamskou tématikou natočených ve spolupráci s Klubem Hanoi

• Rockové překvapení členů Klubu Hanoi / South East Asia – liaison, z. s.

21:00 – PLES

Nenechte si ujít zábavný ples s tombolou, výukou tance a křestem nové učebnice češtiny pro Vietnamce!

Naše výročí najdete i jako událost na Facebooku.

Jak se k nám dostanete?

Kulturní centrum Novodvorská na Praze 4, nedaleko obchodního centra Sapa, najdete jednoduše:

Naši přispěvatelé (nejen) do tomboly:

South East Asia-liaison; Prague Attorneys; Tran Van Sang - Sangu.eu

Milan Hodek – Paper Jam; Fashion Aréna; Petr Vlček – Golden Gate

Mgr. Jiří Kocourek – aplikovaná sociologie; Bytový textil U Kočky; Květinářství Černý tulipán

klubhanoi@klubhanoi.cz