Video - Hội nhập

Video: Před nástupem do 1. třídy ZŠ

Jiří Kocourek
27.07.2015

Khám phá đất nước CH Séc - Trước khi con đi học cấp 1.

Z následujícího videa získáte základní informace, které jsou podle nás a podle zkušeností ředitelů a učitelů mateřských škol důležité proto, aby spolupráce mezi MŠ a rodiči probíhala s větším vzájemným pochopením. Zároveň zde naleznete základní informace o systému vzdělávání, přihlašování dětí na školy, běžných požadavcích škol na dítě a rodiče apod. Video je základní vstupní informací pro nově příchozí rodiče, kteří se chystají své nejmenší dítě vychovávat a vzdělávat v ČR.

Obsah:

1. České školy a děti cizinci
  2. Rozdíly mezi vzdělávacími systémy
  3. Přístup k výchově dětí
  4. Vzdělávání před vstupem do školky
  5. České školky: zápis, spolupráce s rodiči, pravidla

Autoři: Jiří Kocourek, Tran Van Sang

Projekt č. CZ.1.04/3.3.05/D6.00355 "Vznik širší sítě česko-vietnamských asistentů v Jihomoravském kraji" je financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

jkocourek@klubhanoi.cz