Vietnam

Fotografie Juraje Gažovčiaka

Klub HN
22.08.2014

Fotograf Juraj Gažovčiak procestoval Vietnam od delty Mekongu až k severní Rudé řece v lednu a únoru 2002. Fotografoval prostý život na odlehlém venkově, mořské rybáře v oblasti Mui Ne, dělníky v manufaktuře na výrobu rýžových placek i ruch na ulicích vietnamských metropolí Saigonu a Hanoje. Nyní nabízí adjustované fotografie k prodeji!

Nabízené fotografie naleznete v naší fotogalerii, k prodeji jsou o rozměru 66 x 53 cm - zapaspartované, zalaminované a zarámované v černých rámech. Protože je použita laminace, jsou fotografie lehké.

Cena za 1 adjustovanou fotografii je 1 210,- Kč, při koupi celé kolekce činí cena za 1 fotografii 880,- Kč. Vhodné jsou jako velmi pěkná dekorace domů i do firem či asijských restaurací aj.

Zájemci, napište na klubhanoi@klubhanoi.cz nebo gazovciak@togaz.cz.

Juraj Gažovčiak se narodil 5. ledna 1959 v Nitře. Vystudoval Střední průmyslovou školu stavební v Nitře a stavební fakultu brněnské VUT. Pod vedením prof. Ludvíka Barana a fotografa Josefa Ptáčka absolvoval Hradeckou fotografickou konzervatoř v Hradci Králové. Zúčastnil se fotografických dílen na Šumavě, ve Spojených státech a u polského Baltského moře. V roce 2000 založil společně s devíti přáteli skupinu Fotošum. Je členem Svazu českých fotografů a Východočeského sdružení fotografů v Hradci Králové. Jako fotografickou techniku používá kinofilmové zrcadlovky Canon a v poslední době i digitální techniku. Samostatně vystavoval mj. v pražském Mánesu, Náchodě, Červeném Kostelci, Hořicích v Podkrkonoší, Hradci Králové a Ostravě. Zúčastnil se několika kolektivních výstav: např. v Brně, Jílovém u Prahy, italském Pratu (2001) a v rámci veletrhu Photokina v Kolíně nad Rýnem (2002). Za své snímky získal řadu ocenění: mj. první místo v národní přehlídce amatérských fotografů ve Svitavách a soutěži Premiéra 2001, druhé místo v soutěži časopisu Photo Life a firmy Cokin (2002) a v tomtéž roce získal i druhou cenu v celoroční soutěži Fotograf roku pořádané časopisem Foto video.

klubhanoi@klubhanoi.cz