Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Mapa stránek  -  Fonty  -  RSS  
 
 

Interní projekt KH

Profesionalizace týmu KH - zpráva z úvodních workshopů

Jiří Kocourek
01.10.2013

V rámci projektu s názvem "Profesionalizace odborného interkulturního česko-vietnamského týmu občanského sdružení Klubu Hanoi" č. CZ.2.17/2.1.00/36120, realizovaného Klubem Hanoi, již proběhly tři úvodní workshopy pro zájmovou cílovou skupinu z řad našich spolupracovníků a spolupracovníků partnerské obecně prospěšné společnosti VOLONTÉ CZECH.

Na úvodních srpnových setkáních ve dnech 7. 8., 14. 8. a 21. 8. 2013 došlo především k představení projektu a projektového týmu a obeznámení účastníků projektu s možnostmi jeho využití a podmínkami účasti. Účastníci se seznámili jednak s fixně nastavenými kurzy projektu (výuka češtiny pro cizince, kurz interkulturní asistence či akreditované školení mediace) a možností výběru dalších kurzů nebo doplňkového vzdělávání pro všechny zájemce, jednak s výhodami projektu pro konkrétní vybrané členy KH. Workshopů se zúčastnili také hosté z NNO - Lačhe Čhave, ICP Praha a Inbáze.

Jaké ovoce workshopy přinesly? Zejména zahájily období, v němž Klub Hanoi hledá nové cesty dalšího rozvoje, a to jak svých členů a činností, tak klientů. Rádi bychom se zaměřili na nové nasměrování našich aktivit, aby lépe vyhovovaly aktivním členům a dále rozvíjely cíle Klubu Hanoi v souladu s jeho Stanovami.

Účastníci workshopů chválím za aktivitu. Kromě jiného se zde zrodily návrhy na pozvání konkrétních odborníků pro interní vzdělávání, návrhy na sezení "schólé" vedené v duchu filozofických debat, čtení vietnamských textů, návrhy odborných konzultací pro členy Klubu Hanoi, návrhy na možnosti fundrisingu apod.

 

Projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem v rámci Operačního programu Praha – Adaptabilita. Evropský sociální fond
Praha a EU – Investujeme do vaší budoucnosti

jkocourek@klubhanoi.cz
Další články autora

Související stránky:

Profesionalizace odborného interkulturního česko-vietnamského týmu KH – všem vytrvalým za odměnu (01.09.2013)

Profesionalizace týmu KH - pokračování projektu (15.06.2014)

Projekt profesionalizace týmu KH - finále (23.02.2015)

Komentáře čtenářů

K tomuto článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář.

Zobrazit všechny komentáře | Přidat nový komentář

<< >>

 

Často kladené dotazy

Klub Hanoi nabízí doporučení a kontakty z oblasti nejčastějších dotazů na vietnamskou kulturu a komunitu v ČR.

Článek z rubriky "Interní projekt KH"

Průběh aktivit projektu "Profesionalizace odborného interkulturního česko-vietnamského týmu občanského sdružení Klubu Hanoi", CZ.2.17/2.1.00/36120, podpořeného v rámci Operačního programu Praha – Adaptabilita, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem.

Související stránky

Profesionalizace odborného interkulturního česko-vietnamského týmu KH – všem vytrvalým za odměnu

Profesionalizace týmu KH - pokračování projektu

Projekt profesionalizace týmu KH - finále