Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Mapa stránek  -  Fonty  -  RSS  
 
 

Interkulturní asistenti - Praha

Uplatnění pro česko-vietnamské mluvčí!

Klub HN
11.03.2013

Klub Hanoi se v pozici partnerské organizace podílí na realizaci projektu společnosti VOLONTÉ CZECH o.p.s. zaměřeného na podporu občanům vietnamské národnosti při vstupu a trvalém zařazení na trhu práce v ČR.

Kurz interkulturní asistence a možnost získání zaměstnání

Projekt s názvem Vznik širší sítě česko-vietnamských asistentů, registrační číslo CZ.2.17/2.1.00/35135, byl zahájen 1. března 2013 a je určen pro vietnamské občany žijící v Praze, kteří ovládají český i vietnamský jazyk a chtějí si navýšit/doplnit kvalifikaci v oboru česko-vietnamského interkulturního poradenství/asistence. Přihlášení účastníci v rámci projektu absolvují akreditovaný kurz Lektor/ka v oblasti interkulturního vzdělávání vedený zkušenými lektory a odborníky z praxe.

Náplň výuky je bohatá: komunikační dovednosti, řešení konfliktu, tlumočení, právo, dovednosti sociální práce, interkulturní asistence, lektorská činnost aj. Součástí kurzu je i řešení a spolupráce na konkrétních případech z praxe interkulturního asistenta ve formě působení na tréninkových pracovních místech.

Stáhněte si informační LETÁČEK ke kurzu.

Kurz je zdarma a úspěšní absolventi získají akreditované osvědčení MŠMT a možnost zaměstnání v oboru u nevládních organizací, státních institucí i v komerční sféře!

Pokud odpovídáte výše uvedeným požadavkům a máte zájem na svém osobním a profesním růstu, pošlete email na adresu klubhanoi@klubhanoi.cz a uveďte v něm svůj telefon a adresu bydliště, anebo volejte (to i v případě zájmu o další informace) Mgr. Jiřího Kocourka na tel: 603 583 690. 

Pospěšte si, uzávěrka přihlášek je 15. dubna 2013!

P.S.: Fotky z posledního kurzu KH věnovanému školení interkulturních česko-vietnamských asistentů/asistentek najdete na facebooku KH:-)

 

Projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem v rámci Operačního programu Praha – Adaptabilita. Evropský sociální fond
Praha a EU – Investujeme do vaší budoucnosti

klubhanoi@klubhanoi.cz
Další články autora

Související stránky:

Uplatnění pro česko-vietnamské mluvčí v Praze - nová výzva! (06.08.2013)

Další posila česko-vietnamským interkulturním asistentům (08.08.2014)

Komentáře čtenářů

K tomuto článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář.

Zobrazit všechny komentáře | Přidat nový komentář

<< >>

 

Často kladené dotazy

Klub Hanoi nabízí doporučení a kontakty z oblasti nejčastějších dotazů na vietnamskou kulturu a komunitu v ČR.

Článek z rubriky "Interkulturní asistenti - Praha"

V rámci projektu s názvem "Vznik širší sítě česko-vietnamských asistentů", spolufinancovaného Evropským sociálním fondem v rámci Operačního programu Praha – Adaptabilita, jsme vyškolili dalších 25 česko-vietnamských interkulturních asistentů v Praze.

Související stránky

Uplatnění pro česko-vietnamské mluvčí v Praze - nová výzva!

Další posila česko-vietnamským interkulturním asistentům