Činnost Klubu Hanoi

Apel vietnamským talentům – dejte o sobě vědět!

Klub HN
09.06.2010

Dřímá ve vás talent v kterémkoli z odvětví kultury? Třeba jste skvělí muzikanti, umíte zpívat nebo tancovat, recitujete, skládáte, malujete či cvičíte bojové umění... Anebo víte o někom talentovaném ve svém okolí - ať už se jedná o kamarády, strýčka nebo babičku?

Klub Hanoi hledá nadané jedince zejména z vietnamských řad, ale rád přivítá i talent jiné národnosti, pakliže se jeho um či tvorba vztahuje k vietnamské kultuře. Vždyť vietnamská komunita v České republice je už natolik početná a různorodá, že si její kultura zaslouží svoji prezentaci v barvitosti, jak se patří.

Proto máte-li dar a chuť, případně víte o někom jiném, kdo zmíněné má, neváhejte nás kontaktovat! Náš e-mail: klubhanoi@klubhanoi.cz, případně tel: +420 603 583 690. Rádi se s vámi setkáme a upřesníme případnou spolupráci!

Lời kêu gọi những tài năng người Việt

Tiềm ẩn trong bạn vẫn chưa được phát hiện? Bạn có tài năng trong lĩnh vực văn hóa như hát hay, chơi đàn, nhảy, múa đẹp, ngâm thơ, viết văn, vẽ giỏi hoặc luyện võ công... hay bạn biết về ai trong những người bạn quen như bạn bạn, cô dì chú bác của bạn hay ông bà bố mẹ bạn…

Klub Hanoi đang tìm những tiềm năng ẩn dấu đặc biệt trong cộng đồng người Việt, hay dân tộc khác có tài nghệ và tác phẩm của họ liên quan đến văn hóa Việt Nam. Nói cho cùng cộng đồng người Việt tại CH Séc ngày nay đã đạt mức đông đủ và phong phú, vì thế văn hóa Việt nên xứng đáng được giới thiệu bằng muôn màu vẻ đẹp của nó.

Vì vậy nếu bạn có năng khiếu và lòng sẵn sàng, hay bạn biết về ai khác, bạn đừng ngần ngại và liên lạc với chúng tôi!

Địa chỉ e-mail: klubhanoi@klubhanoi.cz, tel: +420 603 583 690.

Chúng tôi mong được gặp bạn và bàn bạc hợp tác cụ thể hơn.

klubhanoi@klubhanoi.cz