Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Mapa stránek  -  Fonty  -  RSS  
 
 

Vietnamci v ČR

Seznamte se s BepViet

Klub HN
05.01.2010

Máte rádi vietnamskou kuchyni? Pak jistě oceníte webové stránky, které v češtině seznamují se surovinami z Vietnamu, bez nichž se vietnamská kuchyně neobejde.

Nápad vytvořit webové stránky http://bepviet.tym.cz se zrodil na půdě chebského gymnázia. Pět zdejších vietnamských studentů 2. ročníku jím původně mělo završit závěrečný projekt z biologie. Postupně si však tvůrčí tým spolužáků, který si říká GViet, vytyčil za cíl nejen splnit úkol do školy, ale především vytvořit stránky, které by mohly být užitečné a nápomocné mnohým milovníkům vietnamské kuchyně. Nyní tak na jejich stránkách naleznete fotky s popisky různých druhů exotických bylinek, koření, mořských plodů či ovoce a zeleniny, jež jsou navíc dostupné i u nás v České republice (povětšinou ve velkých vietnamských tržnicích). Zveřejněno je tu také pár vietnamských receptů, jejichž řady tvůrci webu slibují do budoucna rozšiřovat. Neváhejte jim v tom pomoci, znáte-li na nějakou vietnamskou pochoutku osvědčený recept!

klubhanoi@klubhanoi.cz
Další články autora

Komentáře čtenářů

Super práce

Martin Nam07.01.2010

Re: Super práce

vaclav08.01.2010

Re: Super práce

smzP22XNYMe612.01.2016

No no...

D. Lister01.02.2010

Re: No no...

Tony06.02.2010

Správce BepViet

Tony06.02.2010

úžasný

Ngoc31.05.2011

Zobrazit všechny komentáře | Přidat nový komentář

<< >>

Inzerce

Máte ambice prosadit se v oblasti prodeje? Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o., jeden z největších distributorů stavebního a zahradního nářadí v ČR a SR, hledá česky a vietnamsky hovořícího kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region PRAHA a okolí.

 

Často kladené dotazy

Klub Hanoi nabízí doporučení a kontakty z oblasti nejčastějších dotazů na vietnamskou kulturu a komunitu v ČR.

Článek z rubriky "Vietnamci v ČR"

Informace ze světa Vietnamců v České republice. Kultura, novinky, rozhovory, studie.