Činnost Klubu Hanoi

Informační servis

Klub HN
15.01.2008

Významnou a časově náročnou součástí činnosti Klubu Hanoi je poskytování informací novinářům, státním institucím, studentům, podnikatelům, zástupcům vietnamské komunity, ale i laické veřejnosti.

Kromě pravidelného zodpovídání dotazů novinářům z tiskových médií, kteří KH kontaktují při přípravě článků o vietnamských tématech či potřebě vyjádření k aktuálním událostem ve Vietnamu nebo ve vietnamské komunitě, KH oslovuje i rozhlas a televize. Členové KH zároveň publikují samostatné články v českých médiích nebo ve vietnamsky tištěných periodikách vycházejících v ČR.

klubhanoi@klubhanoi.cz