Aktuality a zajímavosti

Dny vietnamské kultury pro ZŠ

Klub HN
19.10.2007

Ve dnech 22. až 24.10.2007 vždy od 9:15 do 13:00 se budou konat v Muzeu hl. m. Prahy, Na poříčí 52, Praha 8 - Florenc Dny vietnamské kultury určené základním školám. Projekt má vzdělávací charakter a jeho cílem je zlepšení povědomí o vietnamské komunitě v české společnosti. Je realizován skupinou vietnamských studentů různých pražských vysokých škol, kteří se po tři dny budou snažit seznamovat žáky, jejich rodiče a učitele s vietnamskou kulturou. Vedle poskytnutí informací učitelům, kteří mají snahu porozumět vietnamským žákům, je nedílnou součástí projektu také oproštění české veřejnosti od stereotypního pohledu na  Vietnamce jako na "stánkaře", jenž převládá v médiích.

Dny vietnamské kultury - pozvánka

klubhanoi@klubhanoi.cz