Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Mapa stránek  -  Fonty  -  RSS  
 
 

Aktuality a zajímavosti

Dny vietnamské kultury ve Slaném 2006

Klub HN
15.04.2006

Poslední dubnový týden si nenechte ujít ojedinělou kulturní akci.

Od roku 2002 vedení města každý rok představuje obyvatelům Slaného a blízkého okolí kulturu některého z národů, které ve Slaném významným způsobem podnikají. Tato myšlenka se zrodila při návštěvě japonského velvyslance ve Slaném, který oficiálně oznamoval vstup japonského investora na půdu královského města Slaného a vyslovil přání, aby vzájemné vztahy vzkvétaly nejen v oblasti ekonomiky, ale také kultury. A tak v následujících letech mohli obyvatelé Slaného postupně přivítat dny japonské, norské, slovenské a německé kultury.

V letošním roce přišly na řadu Dny vietnamské kultury, které město připravuje ve spolupráci s Česko-vietnamskou společností, Svazem Vietnamců v ČR a pod záštitou Velvyslanectví Vietnamské socialistické republiky v České republice.

Dny vietnamské kultury jsou opravdu velkolepou akcí s bohatým programem. Potrvají celý týden od pondělí 24.4. do pátku 28.4.2006. Zahrnují promítání filmů, přednášky, výstavy, besedy, ochutnávku vietnamských kulinářských specialit a mnoho dalšího.

Celý program a kompletní informace najdete na www.vietnam.slany.cz.

klubhanoi@klubhanoi.cz
Další články autora

Komentáře čtenářů

SRDEČNĚ VÁS ZVEME!

MARCEL WINTER20.04.2006

Zobrazit všechny komentáře | Přidat nový komentář

<< >>

Inzerce

Máte ambice prosadit se v oblasti prodeje? Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o., jeden z největších distributorů stavebního a zahradního nářadí v ČR a SR, hledá česky a vietnamsky hovořícího kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region PRAHA a okolí.

 

Často kladené dotazy

Klub Hanoi nabízí doporučení a kontakty z oblasti nejčastějších dotazů na vietnamskou kulturu a komunitu v ČR.

Článek z rubriky "Aktuality a zajímavosti"

Více méně pravidelné české zpravodajství s vietnamskou tématikou.