Klub Hanoi / SEA-liaison

Knihovna Klubu Hanoi

Klub HN
06.05.2004

V roce 2004 jsme zahájili provoz knihovny Klubu. Prohlédněte si seznam dostupných titulů a kontaktujte nás pro případné vypůjčení.

V majetku Klubu je v současné době několik desítek titulů, jejichž aktuální seznam najdete vždy zde na internetu. Knihovna se bude dále doplňovat v závislosti na finančních možnostech Klubu a také na dostupnosti nových zajímavých knih. Již dnes jistě můžete ve zveřejněném seznamu najít slušný základ při hledání relevantních informací.

Zároveň v soukromých sbírkách členů je množství další kvalitní literatury, jejíž soupis budeme teprve provádět; ať už se jedná o odborné časopisy, beletrii, učebnice apod. Pokud hledanou knihu nenajdete ve zveřejněném seznamu, kontaktujte nás pro další upřesnění.

Výpůjční lhůty, dostupnost knih, sankce za nedodržení smluvených podmínek výpůjčky a všechny ostatní náležitosti knihovny spočívají na dohodě. Členové Klubu jsou při půjčování knih upřednostňováni.

Věříme, že knihovna Klubu Hanoi Vám pomůže ve Vašem studiu a přinese Vám krásné literární zážitky.

Seznam titulů knihovny KH řazený podle názvu

Seznam titulů knihovny KH řazený podle autora

V případě zájmu nebo jakéhokoli dotazu pište na knihovna@klubhanoi.cz.

klubhanoi@klubhanoi.cz