Obsah rubriky "Vietnamistika"

Stránek celkem: 2, zobrazeny všechny.

Chcete se naučit vietnamsky a nebo proniknout do tajů vietnamské kultury? Neváhejte a přihlašte se na studium vietnamistiky na FF UK v Praze. Zároveň nabízíme v této rubrice ke stažení některé z prací minulých nebo současných studentů.

Vietnamistika

10.08.2003 Vietnamistika na FF UK

Chcete se naučit vietnamsky a nebo proniknout do tajů vietnamské kultury? Přihlašte se na studium vietnamistiky na FF UK v Praze. (...)

Počet komentářů: 137

Práce studentů vietnamistiky

09.08.2003 Práce studentů

Přehled prací dnes již absolventů vietnamistiky, které se podařilo k dnešnímu dni shromáždit a převést do formátu PDF. Možnost jejich stažení a tisku je namířena především do vlastních (vietnamistických) řad, ale doufáme, že mohou zaujmout i náhodného čtenáře. (...)

Počet komentářů: 20

KC Zahrada pro děti
KC Zahrada pořádá pro děti cizinců zajímavé divadelní aktivity a letní tábor. (23.05.2017)

Hledáme lektory češtiny pro Vietnamce!
Hledáme lektory, kteří umí vietnamsky, na výuku českého jazyka 2x2 hodiny týdně. Zájemce zdarma zaškolíme! Pište na jkocourek@klubhanoi.cz nebo volejte na tel: 603 583 690. (22.05.2017)

Asie na Jiřáku
Ve čtvrtek 25. 5. 2017 se koná 2. ročník etnofestivalu Asie vzdálená a blízká. Přijďte se na nás podívat na Náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze! Událost najdete i na Facebooku. (22.05.2017)

Vietnam v KC Zahrada