Obsah rubriky "Výuková videa "

Stránek celkem: 8, zobrazeny všechny.

Výuková videa jsou určena pro výuku češtiny jako druhého jazyka, tedy pro cizince, kteří potřebují češtinu v každodenních situacích v České republice.

Výukové video - U zubaře

15.03.2017 Výuková videa

V posledních z řady videí k výuce češtiny pro cizince se podíváme k zubaři. Videa ukáží, jak se k lékaři objednat a popsat mu, co vás bolí. Opět nabízejí jazykovou úroveň A1 i A2. (...)

Výukové video - V lékárně

12.03.2017 Výuková videa

Další z řady videí k výuce češtiny pro cizince představují situaci v lékárně, kde si chce cizinka vyzvednout léky na předpis (A1) a koupit lék bez předpisu (A2). (...)

Výukové video - Jak si vyměnit směnu

09.03.2017 Výuková videa

Dalším z výukových videí češtiny pro cizince je praktická ukázka komunikace s kolegou v práci za účelem výměny směny. (...)

Výukové video - Styk s úřady

06.03.2017 Výuková videa

Následující výuková videa jazykové úrovně A1 a A2 ukazují komunikaci na úřadě a návod, jak vyplnit formulář. Autorem videí je Národní ústav pro vzdělání. (...)

Výukové video - Policie

03.03.2017 Výuková videa

Následující videa ukazují, jak telefonovat na policii. Opět nabízejí jazykovou úroveň A1 i A2. (...)

Výukové video - Jak zavolat záchranku

27.02.2017 Výuková videa

Následující výuková videa jazykové úrovně A1 a A2 uvádějí krizovou situaci: (...)

Výukové video - Bydlení

21.02.2017 Výuková videa

Níže nabízíme dvě výuková videa, každé pro jazykovou úroveň A1 i A2: první video přichází s tématem Jak si něco půjčit od souseda, druhé video Jak řešit problém s majitelem bytu. Autorem videí je Národní ústav pro vzdělání. (...)

Výuková videa češtiny pro cizince

21.02.2017 Výuková videa

KH/SEA-l se podílel na vzniku výukových videí, určených pro výuku češtiny jako druhého jazyka, tedy pro cizince, kteří potřebují češtinu v každodenních situacích v České republice. Autorem videí je Národní ústav pro vzdělávání. (...)

KC Zahrada pro děti
KC Zahrada pořádá pro děti cizinců zajímavé divadelní aktivity a letní tábor. (23.05.2017)

Hledáme lektory češtiny pro Vietnamce!
Hledáme lektory, kteří umí vietnamsky, na výuku českého jazyka 2x2 hodiny týdně. Zájemce zdarma zaškolíme! Pište na jkocourek@klubhanoi.cz nebo volejte na tel: 603 583 690. (22.05.2017)

Asie na Jiřáku
Ve čtvrtek 25. 5. 2017 se koná 2. ročník etnofestivalu Asie vzdálená a blízká. Přijďte se na nás podívat na Náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze! Událost najdete i na Facebooku. (22.05.2017)

Vietnam v KC Zahrada