Obsah rubriky "SEA-l - vstup do Evropy"

Stránek celkem: 1, zobrazeny všechny.

Průběh aktivit projektu s názvem "SEA-l – vstup do Evropy a moderních technologií", č. CZ.03.3.48/0.0/0.0/15_031/0001874, financovaného z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost. Předmětem projektu je rozvoj kmenových aktivit SEA-l a zajištění další budoucnosti pro celý spolek a jeho aktivní členy.

Šance pro SEA-l: osvěta, odborníci, komunita, vzdělávání, integrace, nový rozvoj…

06.10.2016 SEA-l - vstup do Evropy

SEA-l v České republice patří mezi nejvíce exponovaná informační centra o Vietnamu a vietnamské kultuře. Jeho původní všestranné zaměření se již těžko vtěsná do původní podoby webových stránek. Jeho nástroje potřebují rychlejší cestu ke svým uživatelům, potřebuje spolehlivé a efektivní finanční zajištění. Protože máme šanci své výstupy prezentovat v evropském měřítku, rozhodli jsme se proměnit a inovovat jeho podobu a prezentaci.

(...)

Počet komentářů: 1

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví
Ve čtvrtek 22. 6. 2017 od 14 hod. si můžete zpestřit odpoledne festivalem Vietnam - země blízká i vzdálená, jehož pestrým programem Vás provedou sami Vietnamci! (20.06.2017)

KC Zahrada pro děti
KC Zahrada pořádá pro děti cizinců zajímavé divadelní aktivity a letní tábor. (23.05.2017)

Hledáme lektory češtiny pro Vietnamce!
Hledáme lektory, kteří umí vietnamsky, na výuku českého jazyka 2x2 hodiny týdně. Zájemce zdarma zaškolíme! Pište na jkocourek@klubhanoi.cz nebo volejte na tel: 603 583 690. (22.05.2017)

Zobrazit starší novinky