Obsah rubriky "SEA-l - vstup do Evropy"

Stránek celkem: 1, zobrazeny všechny.

Průběh aktivit projektu s názvem "SEA-l – vstup do Evropy a moderních technologií", č. CZ.03.3.48/0.0/0.0/15_031/0001874, financovaného z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost. Předmětem projektu je rozvoj kmenových aktivit SEA-l a zajištění další budoucnosti pro celý spolek a jeho aktivní členy.

Šance pro SEA-l: osvěta, odborníci, komunita, vzdělávání, integrace, nový rozvoj…

06.10.2016 SEA-l - vstup do Evropy

SEA-l v České republice patří mezi nejvíce exponovaná informační centra o Vietnamu a vietnamské kultuře. Jeho původní všestranné zaměření se již těžko vtěsná do původní podoby webových stránek. Jeho nástroje potřebují rychlejší cestu ke svým uživatelům, potřebuje spolehlivé a efektivní finanční zajištění. Protože máme šanci své výstupy prezentovat v evropském měřítku, rozhodli jsme se proměnit a inovovat jeho podobu a prezentaci.

(...)

Počet komentářů: 1

Máte ambice prosadit se v oblasti prodeje? Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o., jeden z největších distributorů stavebního a zahradního nářadí v ČR a SR, hledá česky a vietnamsky hovořícího kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region PRAHA a okolí.

Máme NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY!
Náš nový název volal i po nových a modernějších webových stránkách. Máme je! :-) Postupně přesuneme i všechny články odsud na www.sea-l.cz. Informace tam najdete nejen v češtině, ale i ve vietnamštině a angličtině. Aktuality a spoustu fotek z našich akcí najdete také na Facebooku: v češtině a ve vietnamštině. (27.02.2018)

Chcete se naučit vietnamsky?
V pondělí 18. 3. 2018 startujeme další kurz vietnamštiny pro začátečníky! (14.02.2018)

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví