Obsah rubriky "Projekt ve Věznici Kynšperk"

Stránek celkem: 1, zobrazeny všechny.

Průběh aktivit projektu "Integrační vzdělávání vietnamských odsouzených ve Věznici Kynšperk", č. OPZ/2.1/022/0000865, financovaného z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Integrační vzdělávání vietnamských odsouzených ve Věznici Kynšperk

30.09.2016 Projekt ve Věznici Kynšperk

SEA-l vytvořil v ČR dlouhodobě udržitelné a efektivní nástroje vzdělávání migrantů. Patří mezi ně metodika vzdělávání a podpory interkulturních asistentů, lektorů českého jazyka pro vietnamské mluvčí, interkulturní informační kancelář, výuka českého jazyka pro vietnamské mluvčí. Tyto nástroje nyní nadále přenáší a multiplikuje v různých institucích. Poprvé pilotuje možnosti jejich integračního a resocializačního uplatnění ve věznici. (...)

Máte ambice prosadit se v oblasti prodeje? Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o., jeden z největších distributorů stavebního a zahradního nářadí v ČR a SR, hledá česky a vietnamsky hovořícího kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region PRAHA a okolí.

Máme NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY!
Náš nový název volal i po nových a modernějších webových stránkách. Máme je! :-) Postupně přesuneme i všechny články odsud na www.sea-l.cz. Informace tam najdete nejen v češtině, ale i ve vietnamštině a angličtině. Aktuality a spoustu fotek z našich akcí najdete také na Facebooku: v češtině a ve vietnamštině. (27.02.2018)

Chcete se naučit vietnamsky?
V pondělí 18. 3. 2018 startujeme další kurz vietnamštiny pro začátečníky! (14.02.2018)

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví