Obsah rubriky "Video - Học tiếng Séc"

Stránek celkem: 13, zobrazeno: 1 - 8

Postupně narůstající série krátkých videí nabízejících vietnamským zájemcům o český jazyk srozumitelné i zábavnější zprostředkování úplných základů češtiny, které potřebují ve svém každodenním životě. Tato forma umožňuje jednak lektorům či interkulturním asistentům, aby látku používali při svých hodinách, jednak aby je mohli poslouchat sami zájemci doma nebo v práci, když za našimi lektory nemohou přijít kvůli nedostatku času.

Học tiếng Séc - stupňování přídavných jmen

27.08.2015 Video - Học tiếng Séc

Jak se v češtině stupňují přídavná jména? (...)

Počet komentářů: 1

Học tiếng Séc - 2. a 7. pád

21.08.2015 Video - Học tiếng Séc

K dalším často používaným pádům u podstatných jmen patří pád sedmý a druhý. (...)

Học tiếng Séc - 3. a 4. pád osobních zájmen

19.08.2015 Video - Học tiếng Séc

Vedle podstatných jmen skloňujeme v češtině i další slovní druhy. (...)

Học tiếng Séc - budoucí čas

16.08.2015 Video - Học tiếng Séc

V následujícím videu si vysvětlíme, jak v češtině na budoucí čas. (...)

Học tiếng Séc - číslovky

10.08.2015 Video - Học tiếng Séc

Základní počítání se hodí každému obchodníkovi! :-) (...)

Học tiếng Séc - minulý čas

07.08.2015 Video - Học tiếng Séc

Češi se bez minulého času při vyprávění neobejdou. (...)

Học tiếng Séc - časování pravidelných sloves

03.08.2015 Video - Học tiếng Séc

V minulých videích jsme se naučili časovat sloveso být a také slovesa s koncovkou –AT. Stejný princip časování, pouze jiné koncovky, můžeme nalézt u dalších skupin časování sloves –OVAT, –ĚT. (...)

Học tiếng Séc - 6. pád

15.06.2015 Video - Học tiếng Séc

Šesté video tohoto projektu vysvětluje další často používaný obrat, a to v 6. pádu, v němž odpovídáme na otázku: "Kde?" (...)

1  9   >>

Vietnam na Ládví
Ve čtvrtek 22. 6. 2017 od 14 hod. si můžete zpestřit odpoledne festivalem Vietnam - země blízká i vzdálená, jehož pestrým programem Vás provedou sami Vietnamci! (20.06.2017)

KC Zahrada pro děti
KC Zahrada pořádá pro děti cizinců zajímavé divadelní aktivity a letní tábor. (23.05.2017)

Hledáme lektory češtiny pro Vietnamce!
Hledáme lektory, kteří umí vietnamsky, na výuku českého jazyka 2x2 hodiny týdně. Zájemce zdarma zaškolíme! Pište na jkocourek@klubhanoi.cz nebo volejte na tel: 603 583 690. (22.05.2017)

Asie na Jiřáku
Ve čtvrtek 25. 5. 2017 se koná 2. ročník etnofestivalu Asie vzdálená a blízká. Přijďte se na nás podívat na Náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze! Událost najdete i na Facebooku. (22.05.2017)

Zobrazit starší novinky