Obsah rubriky "Integrační videa / Video hội nhập"

Stránek celkem: 32, zobrazeno: 9 - 16

Výukové video - Policie

03.03.2017 Výuková videa

Následující videa ukazují, jak telefonovat na policii. Opět nabízejí jazykovou úroveň A1 i A2. (...)

Výukové video - Jak zavolat záchranku

27.02.2017 Výuková videa

Následující výuková videa jazykové úrovně A1 a A2 uvádějí krizovou situaci: (...)

Výukové video - Bydlení

21.02.2017 Výuková videa

Níže nabízíme dvě výuková videa, každé pro jazykovou úroveň A1 i A2: první video přichází s tématem Jak si něco půjčit od souseda, druhé video Jak řešit problém s majitelem bytu. Autorem videí je Národní ústav pro vzdělání. (...)

Výuková videa češtiny pro cizince

21.02.2017 Výuková videa

KH/SEA-l se podílel na vzniku výukových videí, určených pro výuku češtiny jako druhého jazyka, tedy pro cizince, kteří potřebují češtinu v každodenních situacích v České republice. Autorem videí je Národní ústav pro vzdělávání. (...)

Informační video - zkouška z českého jazyka pro trvalý pobyt v ČR

16.02.2017 Integrační videa / Video hội nhập

Informační video o zkoušce z českého jazyka je na světě! Také KH/SEA-l přispěl svou troškou do mlýna - zprostředoval "herce" a konzultoval jeho obsah. Video je určené pro cizince, kteří žádají o povolení k trvalému pobytu v ČR a chystají se na zkoušku z češtiny. (...)

Video: Způsob výpočtu daně z příjmů - Cách tính thuế thu nhập của kinh doanh cá thể

09.02.2017 Video - Hội nhập

S ohledem na změny daňového a ekonomického systému, jehož sledování se zpřísňuje, bude mnoho obchodníků potřebovat jasnější představu o tom, jak vlastně zdanění vzniká a co pro ně znamená. (...)

Nová užitečná videa pro vietnamské rodiče - Các video mới và hữu ích dành cho các bậc phụ huynh Việt Nam

14.06.2016 Video - Hội nhập

Další videa přicházejí s tématy nemocné dítě ve školce, dítě s teplotou a základní dovednosti dítěte před nástupem do ZŠ.
Các bạn có thể đón xem các video mới với chủ đề như trẻ em bị bệnh ở trường mẫu giáo, khi trẻ em có nhiệt độ cao, các kỹ năng cơ bản của trẻ em trước khi vào trường tiểu học. (...)

Počet komentářů: 1

Video: Vánoční svátky

30.08.2015 Video - Hội nhập

Những ngày truyền thống của Séc: Tết Noen. (...)

<<   1  9  17  25   >>

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví
Ve čtvrtek 22. 6. 2017 od 14 hod. si můžete zpestřit odpoledne festivalem Vietnam - země blízká i vzdálená, jehož pestrým programem Vás provedou sami Vietnamci! (20.06.2017)

KC Zahrada pro děti
KC Zahrada pořádá pro děti cizinců zajímavé divadelní aktivity a letní tábor. (23.05.2017)

Hledáme lektory češtiny pro Vietnamce!
Hledáme lektory, kteří umí vietnamsky, na výuku českého jazyka 2x2 hodiny týdně. Zájemce zdarma zaškolíme! Pište na jkocourek@klubhanoi.cz nebo volejte na tel: 603 583 690. (22.05.2017)

Zobrazit starší novinky