Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Mapa stránek  -  Fonty  -  RSS  
 
 

Obsah rubriky "Integrační videa / Video hội nhập"

Stránek celkem: 32, zobrazeno: 25 - 32

Học tiếng Séc - časování pravidelných sloves

03.08.2015 Video - Học tiếng Séc

V minulých videích jsme se naučili časovat sloveso být a také slovesa s koncovkou –AT. Stejný princip časování, pouze jiné koncovky, můžeme nalézt u dalších skupin časování sloves –OVAT, –ĚT. (...)

Video: Před nástupem do 1. třídy ZŠ

27.07.2015 Video - Hội nhập

Khám phá đất nước CH Séc - Trước khi con đi học cấp 1. (...)

Học tiếng Séc - 6. pád

15.06.2015 Video - Học tiếng Séc

Šesté video tohoto projektu vysvětluje další často používaný obrat, a to v 6. pádu, v němž odpovídáme na otázku: "Kde?" (...)

Học tiếng Séc - 4. pád

28.05.2015 Video - Học tiếng Séc

V následujícím videu jsme se odvážili vyjít za brány obchodu. Nakonec jsme zařadili otázku gramatických pádů, které jsou pro vietnamské posluchače rovněž obtížné. Tuto základní problematiku jsme se rozhodli vysvětlit na rozdílu 1. a 4. pádu. 4. pád sice není nejjednodušší na vysvětlení, ale je velmi jednoduchý na zapamatování. (...)

Học tiếng Séc - slovesa s koncovkou -AT

13.05.2015 Video - Học tiếng Séc

K základním tematickým okruhům konverzace pracovních migrantů z Vietnamu patří oblast prodeje zboží. V dalším videu proto přicházíme s časováním skupiny sloves, které mohou využít při nabízení zboží a základní komunikaci s klientem. (...)

Học tiếng Séc - sloveso být

05.05.2015 Video - Học tiếng Séc

Další obtížnou kapitolu českého jazyka pro migranty ze zemí, kde se hovoří neflexivními – syntaktickými jazyky, tvoří ohýbání slov. (...)

Học tiếng Séc - osobní zájmena

27.04.2015 Video - Học tiếng Séc

Druhé video z naší série videí vysvětlujících principy češtiny vietnamským zájemcům představuje základní systém osobních zájmen. Jak se Češi oslovují? Jak rozlišují vztahy a pozice, když mají tak málo zájmen? (...)

První krůčky učení češtiny na videu - výslovnost

15.04.2015 Video - Học tiếng Séc

Čas běží a my máme za sebou již 16 let výuky českého jazyka, během nichž jsme odučili stovky migrantů příchozích z Vietnamu. Nyní vietnamským zájemcům o český jazyk nabízíme srozumitelné zprostředkování úplných základů češtiny, jež potřebují ve svém každodenním životě, a to ve formě krátkých videí. Tato forma umožňuje jednak lektorům či interkulturním asistentům, aby látku používali při svých hodinách, jednak aby je mohli poslouchat sami zájemci doma nebo v práci, když za našimi lektory nemohou přijít z nedostatku času. (...)

Počet komentářů: 1

<<   1  9  17  25  

 

Často kladené dotazy

Klub Hanoi nabízí doporučení a kontakty z oblasti nejčastějších dotazů na vietnamskou kulturu a komunitu v ČR.

Aktuálně

Máme NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY!
Náš nový název volal i po nových a modernějších webových stránkách. Máme je! :-) Postupně přesuneme i všechny články odsud na www.sea-l.cz. Informace tam najdete nejen v češtině, ale i ve vietnamštině a angličtině. Aktuality a spoustu fotek z našich akcí najdete také na Facebooku: v češtině a ve vietnamštině. (27.02.2018)

Chcete se naučit vietnamsky?
V pondělí 18. 3. 2018 startujeme další kurz vietnamštiny pro začátečníky! (14.02.2018)

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví
Ve čtvrtek 22. 6. 2017 od 14 hod. si můžete zpestřit odpoledne festivalem Vietnam - země blízká i vzdálená, jehož pestrým programem Vás provedou sami Vietnamci! (20.06.2017)

Zobrazit starší novinky