Obsah rubriky "Aktuality a zajímavosti"

Stránek celkem: 60, zobrazeno: 57 - 60

Více méně pravidelné české zpravodajství s vietnamskou tématikou.

Vietnam na turistickém veletrhu v Japonsku

26.10.2003 Aktuality a zajímavosti

Začátkem října tohoto roku se v Jokohamě konal veletrh JATA (Japan Association of Travel Agents) spojený se Světovým kongresem turistiky 2003 (World Tourism Congress 2003). Zúčastnily se ho země z celého světa, protože o turisty z Japonska mají zájem všichni... V Japonsku jsou velmi vysoké životní náklady, a tak Japonci stále častěji vyjíždějí do zahraničí, než aby cestovali doma po Japonsku, protože je to pro ně výrazně levnější. (...)

Vietnamské umění v Bruselu

24.09.2003 Aktuality a zajímavosti

Pokud navštívíte do konce února příštího roku Brusel, máte šanci shlédnout podle evropského tisku "grandiózní" výstavu vietnamského umění a kultury v belgickém Královském muzeu umění a historie, která byla slavnostně otevřena 16. září. (...)

Počet komentářů: 4

Červen měsíc internetu

13.08.2003 Aktuality a zajímavosti

Měsíc červen přinesl několik na sobě nezávislých událostí v oblasti vietnamského internetu: byl uvězněn další tzv. „kybernetový disident“, Komunistická strana Vietnamu otevřela své nové webové stránky a v rámci příprav na SEA Games (prosinec 2003) jsou budována centra připojení pomocí bezdrátového internetu. (...)

Podzemní dráha v jižní metropoli a tramvaje v Hanoji

10.08.2003 Aktuality a zajímavosti

V Ho Či Minově Městě, bývalém Saigonu, se bude stavět metro. Městský lidový výbor svěřil v červnu tohoto roku německé firmě Siemens vypracování projektu, jehož zadáním jsou dvě trasy metra o celkové délce 19 kilometrů. (...)

<<   1  9  17  25  33  41  49  57

Máme NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY!
Náš nový název volal i po nových a modernějších webových stránkách. Máme je! :-) Postupně přesuneme i všechny články odsud na www.sea-l.cz. Informace tam najdete nejen v češtině, ale i ve vietnamštině a angličtině. Aktuality a spoustu fotek z našich akcí najdete také na Facebooku: v češtině a ve vietnamštině. (27.02.2018)

Chcete se naučit vietnamsky?
V pondělí 18. 3. 2018 startujeme další kurz vietnamštiny pro začátečníky! (14.02.2018)

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví