Obsah rubriky "Interkulturní asistenti - Brno"

Stránek celkem: 1, zobrazeny všechny.

Projekt s názvem "Vznik širší sítě česko-vietnamských asistentů v Jihomoravském kraji" je určený pro zde žijící mladé občany vietnamské národnosti, kteří hovoří česky a vietnamsky a mají zájem stát se kvalifikovaným interkulturním zprostředkovatelem/kou.

Interkulturní vzdělávání v Brně

15.12.2014 Interkulturní asistenti - Brno

Klub Hanoi se se svou metodikou interkulturní asistence vydal do dalšího regionu – Jihomoravského kraje. (...)

Počet komentářů: 2

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví
Ve čtvrtek 22. 6. 2017 od 14 hod. si můžete zpestřit odpoledne festivalem Vietnam - země blízká i vzdálená, jehož pestrým programem Vás provedou sami Vietnamci! (20.06.2017)

KC Zahrada pro děti
KC Zahrada pořádá pro děti cizinců zajímavé divadelní aktivity a letní tábor. (23.05.2017)

Hledáme lektory češtiny pro Vietnamce!
Hledáme lektory, kteří umí vietnamsky, na výuku českého jazyka 2x2 hodiny týdně. Zájemce zdarma zaškolíme! Pište na jkocourek@klubhanoi.cz nebo volejte na tel: 603 583 690. (22.05.2017)

Zobrazit starší novinky