Obsah rubriky "Interkulturní asistenti - Praha"

Stránek celkem: 3, zobrazeny všechny.

V rámci projektu s názvem "Vznik širší sítě česko-vietnamských asistentů", spolufinancovaného Evropským sociálním fondem v rámci Operačního programu Praha – Adaptabilita, jsme vyškolili dalších 25 česko-vietnamských interkulturních asistentů v Praze.

Další posila česko-vietnamským interkulturním asistentům

08.08.2014 Interkulturní asistenti - Praha

Projekt s názvem "Vznik širší sítě česko-vietnamských asistentů", reg. č. CZ.2.17/2.1.00/35135, je u konce. Hlavním záměrem projektu bylo řešit a dále rozvíjet formy propojení české a vietnamské společnosti, které jsou nezbytné k efektivní integraci Vietnamců/ek na český trh práce. Jak se nám podařilo cíle naplnit, přestaví následující řádky. (...)

Uplatnění pro česko-vietnamské mluvčí v Praze - nová výzva!

06.08.2013 Interkulturní asistenti - Praha

Klub Hanoi se v pozici partnerské organizace podílí na realizaci projektu společnosti VOLONTÉ CZECH o.p.s. zaměřeného na podporu občanům vietnamské národnosti při vstupu a trvalém zařazení na trhu práce v ČR. V současné době nabíráme nové zájemce do II. běhu akreditovaného kurzu pro česko-vietnamské interkulturní asistenty. Přidejte se také! (...)

Uplatnění pro česko-vietnamské mluvčí!

11.03.2013 Interkulturní asistenti - Praha

Klub Hanoi se v pozici partnerské organizace podílí na realizaci projektu společnosti VOLONTÉ CZECH o.p.s. zaměřeného na podporu občanům vietnamské národnosti při vstupu a trvalém zařazení na trhu práce v ČR. (...)

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví
Ve čtvrtek 22. 6. 2017 od 14 hod. si můžete zpestřit odpoledne festivalem Vietnam - země blízká i vzdálená, jehož pestrým programem Vás provedou sami Vietnamci! (20.06.2017)

KC Zahrada pro děti
KC Zahrada pořádá pro děti cizinců zajímavé divadelní aktivity a letní tábor. (23.05.2017)

Hledáme lektory češtiny pro Vietnamce!
Hledáme lektory, kteří umí vietnamsky, na výuku českého jazyka 2x2 hodiny týdně. Zájemce zdarma zaškolíme! Pište na jkocourek@klubhanoi.cz nebo volejte na tel: 603 583 690. (22.05.2017)

Zobrazit starší novinky