Obsah rubriky "Podpora integrace"

Stránek celkem: 2, zobrazeny všechny.

V rámci projektu s názvem "Vytvoření sítě česko-vietnamských interkulturních asistentů v ČR - Karlovy Vary, Cheb", spolufinancovaného obecným programem Solidarita a řízení migračních toků, jsme vyškolili nové česko-vietnamské interkulturní asistenty v Karlových Varech.

Interkulturní poradenství KH na Karlovarsku

12.10.2013 Podpora integrace

Díky projektu s názvem "Vytvoření sítě česko-vietnamských interkulturních asistentů v ČR - Karlovy Vary, Cheb", spolufinancovaném obecným programem Solidarita a řízení migračních toků, můžete navštívit naše nově otevřené kanceláře s poradenskými službami v Karlových Varech a Chebu. (...)

Kurz česko-vietnamských interkulturních asistentů/asistentek v Karlových Varech

05.03.2013 Podpora integrace

Jste z Chebu, Karlových Varů či okolí a umíte česky a vietnamsky? Chcete získat cenné znalosti, dovednosti a zkušenosti a napomáhat vzájemnému poznávání obou kultur? Chcete se naučit správně tlumočit a pracovat jako interkulturní poradce v rámci nevládních organizací i státních institucí ČR? (...)

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví
Ve čtvrtek 22. 6. 2017 od 14 hod. si můžete zpestřit odpoledne festivalem Vietnam - země blízká i vzdálená, jehož pestrým programem Vás provedou sami Vietnamci! (20.06.2017)

KC Zahrada pro děti
KC Zahrada pořádá pro děti cizinců zajímavé divadelní aktivity a letní tábor. (23.05.2017)

Hledáme lektory češtiny pro Vietnamce!
Hledáme lektory, kteří umí vietnamsky, na výuku českého jazyka 2x2 hodiny týdně. Zájemce zdarma zaškolíme! Pište na jkocourek@klubhanoi.cz nebo volejte na tel: 603 583 690. (22.05.2017)

Zobrazit starší novinky