Obsah rubriky "Podpora zaměstnanosti "

Stránek celkem: 3, zobrazeny všechny.

Projekt s názvem "Vznik širší sítě česko-vietnamských asistentů v Karlovarském kraji", reg. č. CZ.1.04/3.3.05/96.00060, je zaměřen na získání či zvýšení kvalifikace mladých Vietnamců a Vietnamek v oblasti interkulturní asistence a na celkovou pomoc při jejich uplatňování na trhu práce. Projekt je financovaný z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Karlovarský projekt - finále

31.10.2014 Podpora zaměstnanosti

Projektu s názvem "Vznik širší sítě česko-vietnamských asistentů v Karlovarském kraji", reg. č. CZ.1.04/3.3.05/96.00060, určený pro mladé Vietnamce, kteří ve zmíněném kraji žijí, jsme zdárně završili. Jakými se můžeme pochlubit výsledky? (...)

Co právě frčí na Karlovarsku?

18.05.2014 Podpora zaměstnanosti

Jak už jsme před časem informovali, Klub Hanoi ve spolupráci s partnerem projektu VOLONTÉ CZECH o.p.s. zahájil realizaci projektu s názvem "Vznik širší sítě česko-vietnamských asistentů v Karlovarském kraji", reg. č. CZ.1.04/3.3.05/96.00060, určeného pro mladé občany vietnamské národnosti, kteří ve zmíněném kraji žijí. (...)

Šance pro česko-vietnamské mluvčí v Karlovarském kraji!

07.04.2013 Podpora zaměstnanosti

Klub Hanoi ve spolupráci s partnerem projektu VOLONTÉ CZECH o.p.s. připravil a od 1. 4. 2013 realizuje projekt určený pro občany vietnamské národnosti, kteří žijí v Karlovarském kraji. (...)

Počet komentářů: 1

Máte ambice prosadit se v oblasti prodeje? Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o., jeden z největších distributorů stavebního a zahradního nářadí v ČR a SR, hledá česky a vietnamsky hovořícího kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region PRAHA a okolí.

Máme NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY!
Náš nový název volal i po nových a modernějších webových stránkách. Máme je! :-) Postupně přesuneme i všechny články odsud na www.sea-l.cz. Informace tam najdete nejen v češtině, ale i ve vietnamštině a angličtině. Aktuality a spoustu fotek z našich akcí najdete také na Facebooku: v češtině a ve vietnamštině. (27.02.2018)

Chcete se naučit vietnamsky?
V pondělí 18. 3. 2018 startujeme další kurz vietnamštiny pro začátečníky! (14.02.2018)

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví