Obsah rubriky "Projekty na Karlovarsku"

Stránek celkem: 5, zobrazeny všechny.

Karlovarský projekt - finále

31.10.2014 Podpora zaměstnanosti

Projektu s názvem "Vznik širší sítě česko-vietnamských asistentů v Karlovarském kraji", reg. č. CZ.1.04/3.3.05/96.00060, určený pro mladé Vietnamce, kteří ve zmíněném kraji žijí, jsme zdárně završili. Jakými se můžeme pochlubit výsledky? (...)

Co právě frčí na Karlovarsku?

18.05.2014 Podpora zaměstnanosti

Jak už jsme před časem informovali, Klub Hanoi ve spolupráci s partnerem projektu VOLONTÉ CZECH o.p.s. zahájil realizaci projektu s názvem "Vznik širší sítě česko-vietnamských asistentů v Karlovarském kraji", reg. č. CZ.1.04/3.3.05/96.00060, určeného pro mladé občany vietnamské národnosti, kteří ve zmíněném kraji žijí. (...)

Interkulturní poradenství KH na Karlovarsku

12.10.2013 Podpora integrace

Díky projektu s názvem "Vytvoření sítě česko-vietnamských interkulturních asistentů v ČR - Karlovy Vary, Cheb", spolufinancovaném obecným programem Solidarita a řízení migračních toků, můžete navštívit naše nově otevřené kanceláře s poradenskými službami v Karlových Varech a Chebu. (...)

Šance pro česko-vietnamské mluvčí v Karlovarském kraji!

07.04.2013 Podpora zaměstnanosti

Klub Hanoi ve spolupráci s partnerem projektu VOLONTÉ CZECH o.p.s. připravil a od 1. 4. 2013 realizuje projekt určený pro občany vietnamské národnosti, kteří žijí v Karlovarském kraji. (...)

Počet komentářů: 1

Kurz česko-vietnamských interkulturních asistentů/asistentek v Karlových Varech

05.03.2013 Podpora integrace

Jste z Chebu, Karlových Varů či okolí a umíte česky a vietnamsky? Chcete získat cenné znalosti, dovednosti a zkušenosti a napomáhat vzájemnému poznávání obou kultur? Chcete se naučit správně tlumočit a pracovat jako interkulturní poradce v rámci nevládních organizací i státních institucí ČR? (...)

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví
Ve čtvrtek 22. 6. 2017 od 14 hod. si můžete zpestřit odpoledne festivalem Vietnam - země blízká i vzdálená, jehož pestrým programem Vás provedou sami Vietnamci! (20.06.2017)

KC Zahrada pro děti
KC Zahrada pořádá pro děti cizinců zajímavé divadelní aktivity a letní tábor. (23.05.2017)

Hledáme lektory češtiny pro Vietnamce!
Hledáme lektory, kteří umí vietnamsky, na výuku českého jazyka 2x2 hodiny týdně. Zájemce zdarma zaškolíme! Pište na jkocourek@klubhanoi.cz nebo volejte na tel: 603 583 690. (22.05.2017)

Zobrazit starší novinky