Obsah rubriky "Interní projekt KH"

Stránek celkem: 6, zobrazeny všechny.

Průběh aktivit projektu "Profesionalizace odborného interkulturního česko-vietnamského týmu občanského sdružení Klubu Hanoi", CZ.2.17/2.1.00/36120, podpořeného v rámci Operačního programu Praha – Adaptabilita, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem.

Nová výzva – ukončení projektu

31.10.2015 Interní projekt KH

K 31.10.2015 jsme ukončili realizaci projektu věnovaného rozvoji interkulturních asistentů SEA-liaison směrem k interkulturní mediaci. Interkulturní asistenti tak měli příležitost více se vzdělávat v dovednostech umožňujících vyjednávat a pracovat v rámci komunitních procesů. Níže bychom rádi shrnuli jeho výstupy. (...)

Nový projekt - nová výzva

20.03.2015 Interní projekt KH

V návaznosti na vzdělávání vlastních aktivních členů v předchozím roce, kteří se vzdělávali na úrovni interkulturní asistence, jsme se rozhodli podpořit celý tým tak, aby byl schopen řešit i komplexní problémy týkající se integrace, komunitního vyjednávání apod. (...)

Projekt profesionalizace týmu KH - finále

23.02.2015 Interní projekt KH

Projekt "Profesionalizace odborného interkulturního česko-vietnamského týmu občanského sdružení Klubu Hanoi", reg. č. CZ.2.17/2.1.00/36120, byl po 18ti měsících úspěšně ukončen. (...)

Profesionalizace týmu KH - pokračování projektu

15.06.2014 Interní projekt KH

V rámci projektu s názvem "Profesionalizace odborného interkulturního česko-vietnamského týmu občanského sdružení Klubu Hanoi" č. CZ.2.17/2.1.00/36120, realizovaného Klubem Hanoi, již proběhlo několik aktivit. Za velmi cenné považujeme to, že jsme si mohli vytvořit časové rezervy, díky kterým se můžeme setkávat a probírat otázky nejen týkající se realizace konkrétních projektů, ale také otázky rozvoje Klubu Hanoi a jeho dalšího pokračování. Projekt stále realizujeme za účasti týmu Klubu Hanoi a spolupracovníků partnerské obecně prospěšné společnosti VOLONTÉ CZECH. (...)

Profesionalizace týmu KH - zpráva z úvodních workshopů

01.10.2013 Interní projekt KH

V rámci projektu s názvem "Profesionalizace odborného interkulturního česko-vietnamského týmu občanského sdružení Klubu Hanoi" č. CZ.2.17/2.1.00/36120, realizovaného Klubem Hanoi, již proběhly tři úvodní workshopy pro zájmovou cílovou skupinu z řad našich spolupracovníků a spolupracovníků partnerské obecně prospěšné společnosti VOLONTÉ CZECH. (...)

Profesionalizace odborného interkulturního česko-vietnamského týmu KH – všem vytrvalým za odměnu

01.09.2013 Interní projekt KH

Klub Hanoi od doby svého založení do roku 2006 existoval sice na profesionální, avšak čistě dobrovolnické bázi. Jeho snahou bylo položit základy kulturního přemostění mezi srdcem Evropy a Jihovýchodní Asií, Vietnamem zvláště. Postupně se však o jeho činnost a zejména o projekty a informace na téma vietnamská kultura a komunita v ČR zvedl takový zájem, že musel začít na svoji činnost žádat o finanční prostředky. Nyní, po 10 letech, se povedlo získat projekt i pro Klub Hanoi samotný – pro ty, kteří v KH vytrvali, stále se podílejí na jeho činnosti i rozvíjení naší know-how. Vnímáme jej nejen jako "odměnu", ale i jako příležitost posunout se dále. Zde projekt stručně představujeme. (...)

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví
Ve čtvrtek 22. 6. 2017 od 14 hod. si můžete zpestřit odpoledne festivalem Vietnam - země blízká i vzdálená, jehož pestrým programem Vás provedou sami Vietnamci! (20.06.2017)

KC Zahrada pro děti
KC Zahrada pořádá pro děti cizinců zajímavé divadelní aktivity a letní tábor. (23.05.2017)

Hledáme lektory češtiny pro Vietnamce!
Hledáme lektory, kteří umí vietnamsky, na výuku českého jazyka 2x2 hodiny týdně. Zájemce zdarma zaškolíme! Pište na jkocourek@klubhanoi.cz nebo volejte na tel: 603 583 690. (22.05.2017)

Zobrazit starší novinky