Obsah rubriky "Projekt Integrační vzdělávání"

Stránek celkem: 5, zobrazeny všechny.

Projekt "Integrační vzdělávání vietnamských migrantů" byl prvním velkým - tříletým projektem, na jehož realizaci se Klub Hanoi významně podílel. Díky němu se nám v červnu 2009 konečně podařilo otevřít kancelář a poradnu, a to přímo v centru dění – v areálu Sapa na Praze Libuši.

Materiály pro kurzy češtiny ke stažení

20.02.2011 Projekt Integrační vzdělávání

Občanské sdružení Klub Hanoi ve spolupráci s firmou InBIT ČR, s.r.o. v rámci projektu Integrační vzdělávání Vietnamců v Praze vytvořilo zároveň výukové materiály, vhodné pro učitele češtiny pro Vietnamce, kteří právě s češtinou začínají, dále pro samotné začátečníky Vietnamce. Tyto materiály Vám nabízíme zdarma ke stažení. (...)

Další kurzy českého jazyka pro Vietnamce a Vietnamky v Praze

01.06.2010 Projekt Integrační vzdělávání

Klub Hanoi ve spolupráci se společností InBit ČR v rámci projektu "Vzdělávání vietnamských migrantů" i nadále pokračuje ve výuce českého jazyka a českých reálií. (...)

Počet komentářů: 2

Integrační kurzy na Libuši zahájeny!

11.11.2009 Projekt Integrační vzdělávání

Na začátku tohoto roku jsme vás informovali o projektu Integrační vzdělávání vietnamských migrantů, který právě začínal na pražské Libuši. Nyní máme za sebou skoro rok činnosti, spoustu poznatků, zkušeností i úspěchů. (...)

Vietnamsko-české setkávání

07.04.2009 Projekt Integrační vzdělávání

Projekt "Integrační vzdělávání vietnamských migrantů" byl úspěšně zahájen dvěma běhy kurzů pro budoucí vietnamsko-české interkulturní lektory a poradce. Zájem o školení byl obrovský: celkově se přihlásilo 36 lidí, avšak z kapacitních a rozpočtových důvodů jsme začali školit zatím pouze 24 zájemců, kteří se přihlásili nejrychleji a vyhovovali požadovaným kritériím. Jaká tedy byla první část kurzu? Co tyto tři dny posluchačům přinesly? Očima Markéty Foltýnkové, jedné z účastnic první části kurzu, Vám nabízíme nahlédnutí do přípravy budoucích lektorů a poradců na jejich působení ve vietnamské komunitě. (...)

Počet komentářů: 6

Integrační kurzy pro vietnamské posluchače

02.02.2009 Projekt Integrační vzdělávání

Klub Hanoi se podílí na realizaci inovativního projektu zaměřeného speciálně na vietnamské klienty – máte chuť  se zapojit? (...)

Počet komentářů: 1

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví
Ve čtvrtek 22. 6. 2017 od 14 hod. si můžete zpestřit odpoledne festivalem Vietnam - země blízká i vzdálená, jehož pestrým programem Vás provedou sami Vietnamci! (20.06.2017)

KC Zahrada pro děti
KC Zahrada pořádá pro děti cizinců zajímavé divadelní aktivity a letní tábor. (23.05.2017)

Hledáme lektory češtiny pro Vietnamce!
Hledáme lektory, kteří umí vietnamsky, na výuku českého jazyka 2x2 hodiny týdně. Zájemce zdarma zaškolíme! Pište na jkocourek@klubhanoi.cz nebo volejte na tel: 603 583 690. (22.05.2017)

Zobrazit starší novinky