Obsah rubriky "Projekt pro mladé"

Stránek celkem: 3, zobrazeny všechny.

Cílem projektu s názvem "Podpora a zařazení vietnamských imigrantů na trh práce profesním vzděláváním" je posílení pracovní integrace legálně žijících Vietnamců a Vietnamek v ČR ve věku do 25 let, kteří mají slabý profesní potenciál a nízkou úroveň češtiny, avšak chtějí v ČR žít a pracovat.

Mládí vpřed - finále

22.07.2014 Projekt pro mladé

Projekt intenzívní individuální podpory mladých Vietnamců a Vietnamek s názvem "Podpora a zařazení vietnamských imigrantů na trh práce profesním vzděláváním" byl zdárně ukončen. Jakými výsledky se může pochlubit?

(...)

Mládí vpřed - pokračování projektu

14.02.2014 Projekt pro mladé

Projekt intenzívní individuální podpory mladých Vietnamců a Vietnamek, kteří dosud nevyužili plně svůj potenciál nebo jsou v tísni z důvodů ekonomické krize či slabšího ekonomického postavení migrantů obecně, se pomalu chýlí ke konci. Jaké aktivity účastníkům nabídl, jak je využili účastníci? (...)

Mládí vpřed (nový projekt KH)

01.08.2012 Projekt pro mladé

Současná doba ekonomickým výdělkům středních a nižších vrstev příliš nepřeje; jejich příjmy stále klesají či stagnují. Současně mnoho mladých Vietnamců, kteří přijeli do ČR v posledních pěti, šesti letech, uvažuje o návratu. Nenašli zde vysněné uplatnění, mnozí jsou dokonce podporováni rodinou z Vietnamu, ačkoli původní představa byla příjmem z ČR rodinu ve Vietnamu zabezpečit.

Ovšem pro ty, kteří jsou výrazně motivováni zůstat, chtějí se něco dozvědět o české zemi, zdejších lidech a společnosti a chtějí být v budoucnu úspěšnější v sociální a ekonomické oblasti a na trhu práce, může být užitečný náš nový projekt! (...)

Počet komentářů: 1

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví
Ve čtvrtek 22. 6. 2017 od 14 hod. si můžete zpestřit odpoledne festivalem Vietnam - země blízká i vzdálená, jehož pestrým programem Vás provedou sami Vietnamci! (20.06.2017)

KC Zahrada pro děti
KC Zahrada pořádá pro děti cizinců zajímavé divadelní aktivity a letní tábor. (23.05.2017)

Hledáme lektory češtiny pro Vietnamce!
Hledáme lektory, kteří umí vietnamsky, na výuku českého jazyka 2x2 hodiny týdně. Zájemce zdarma zaškolíme! Pište na jkocourek@klubhanoi.cz nebo volejte na tel: 603 583 690. (22.05.2017)

Zobrazit starší novinky