Obsah rubriky "Projekt pro mladé"

Stránek celkem: 3, zobrazeny všechny.

Cílem projektu s názvem "Podpora a zařazení vietnamských imigrantů na trh práce profesním vzděláváním" je posílení pracovní integrace legálně žijících Vietnamců a Vietnamek v ČR ve věku do 25 let, kteří mají slabý profesní potenciál a nízkou úroveň češtiny, avšak chtějí v ČR žít a pracovat.

Mládí vpřed - finále

22.07.2014 Projekt pro mladé

Projekt intenzívní individuální podpory mladých Vietnamců a Vietnamek s názvem "Podpora a zařazení vietnamských imigrantů na trh práce profesním vzděláváním" byl zdárně ukončen. Jakými výsledky se může pochlubit?

(...)

Mládí vpřed - pokračování projektu

14.02.2014 Projekt pro mladé

Projekt intenzívní individuální podpory mladých Vietnamců a Vietnamek, kteří dosud nevyužili plně svůj potenciál nebo jsou v tísni z důvodů ekonomické krize či slabšího ekonomického postavení migrantů obecně, se pomalu chýlí ke konci. Jaké aktivity účastníkům nabídl, jak je využili účastníci? (...)

Mládí vpřed (nový projekt KH)

01.08.2012 Projekt pro mladé

Současná doba ekonomickým výdělkům středních a nižších vrstev příliš nepřeje; jejich příjmy stále klesají či stagnují. Současně mnoho mladých Vietnamců, kteří přijeli do ČR v posledních pěti, šesti letech, uvažuje o návratu. Nenašli zde vysněné uplatnění, mnozí jsou dokonce podporováni rodinou z Vietnamu, ačkoli původní představa byla příjmem z ČR rodinu ve Vietnamu zabezpečit.

Ovšem pro ty, kteří jsou výrazně motivováni zůstat, chtějí se něco dozvědět o české zemi, zdejších lidech a společnosti a chtějí být v budoucnu úspěšnější v sociální a ekonomické oblasti a na trhu práce, může být užitečný náš nový projekt! (...)

Počet komentářů: 1

Máte ambice prosadit se v oblasti prodeje? Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o., jeden z největších distributorů stavebního a zahradního nářadí v ČR a SR, hledá česky a vietnamsky hovořícího kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region PRAHA a okolí.

Máme NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY!
Náš nový název volal i po nových a modernějších webových stránkách. Máme je! :-) Postupně přesuneme i všechny články odsud na www.sea-l.cz. Informace tam najdete nejen v češtině, ale i ve vietnamštině a angličtině. Aktuality a spoustu fotek z našich akcí najdete také na Facebooku: v češtině a ve vietnamštině. (27.02.2018)

Chcete se naučit vietnamsky?
V pondělí 18. 3. 2018 startujeme další kurz vietnamštiny pro začátečníky! (14.02.2018)

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví