Obsah rubriky "Projekt EURES"

Stránek celkem: 1, zobrazeny všechny.

Cílem projektu podpořeného mezinárodní sítí zaměstnanosti EURES je přispění k integraci cizinců z Vietnamu, Mongolska, Číny, Ruska a Ukrajiny do české společnosti prostřednictvím propagace role interkulturních asistentů. V rámci zmíněného projektu jsme iniciovali jednání se zástupci relevantních institucí, abychom ověřili možnosti akreditace této role nyní i v budoucnu, přispěli k přesnější představě o její definici, zahájili propagaci nových interkulturních asistentů mezi jednotlivými klienty i organizacemi a zvyšováním povědomí o nich současně zvýšili možnost jejich uplatnění.

Další projekt KH, aneb podporujeme profesionalizaci zprostředkovatelských služeb migrantům v ČR

18.07.2012 Projekt EURES

Již delší dobu se diskutuje o kvalitách zprostředkovatelských služeb pro migranty v ČR a neoddiskutovatelným faktem je, že z velké části jsou tyto služby poskytovány neprofesionálně. Podporou jejich profesionalizace se Klub Hanoi zabývá dlouhodobě; už v roce 2007 jsme jako první organizace vytvořili pilotní vzdělávací modul pro česko-vietnamské interkulturní asistenty, jejichž posláním je dovést příslušníky české a vietnamské kultury k efektivní komunikaci na profesionální úrovni. Druhý pilotní modul jsme realizovali v roce 2011. Z obou kurzů vznikla skupina vyškolených dvoujazyčných česko-vietnamských interkulturních asistentů, kteří mají široké uplatnění nejen v Klubu Hanoi, ale i mimo něj. (...)

Máme NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY!
Náš nový název volal i po nových a modernějších webových stránkách. Máme je! :-) Postupně přesuneme i všechny články odsud na www.sea-l.cz. Informace tam najdete nejen v češtině, ale i ve vietnamštině a angličtině. Aktuality a spoustu fotek z našich akcí najdete také na Facebooku: v češtině a ve vietnamštině. (27.02.2018)

Chcete se naučit vietnamsky?
V pondělí 18. 3. 2018 startujeme další kurz vietnamštiny pro začátečníky! (14.02.2018)

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví