Obsah rubriky "Projekt rozvojové spolupráce"

Stránek celkem: 4, zobrazeny všechny.

V reakci na vývoj situace v oblasti vietnamské migrace do ČR jsme se začali více zaměřovat nejen na integrační aktivity v ČR, ale i na rozvojové projekty ve Vietnamu. V roce 2011 získal Klub Hanoi tříletý projekt rozvojové spolupráce v oblasti reforem odborného vzdělávání pod názvem Vzdělání a multiplikace sítě trenérů odborného vzdělávání ve VSR.

Druhý rok projektu podpory odborného vzdělávání ve Vietnamu

01.02.2013 Projekt rozvojové spolupráce

V roce 2012 proběhly další aktivity projektu, které stojí za pozornost. (...)

Klobouk dolů

29.11.2012 Projekt rozvojové spolupráce

Školení v Hanoji říjen-listopad 2012 (...)

První projekt Klubu Hanoi v oblasti rozvojové spolupráce

24.04.2012 Projekt rozvojové spolupráce

Před čtyřmi lety se Klub Hanoi rozhodoval o svém budoucím směřování. V reakci na vývoj situace v oblasti vietnamské migrace do ČR se začal více zaměřovat nejen na integrační aktivity v ČR, ale i na rozvojové projekty ve Vietnamu. Následující text stručně představuje Klub Hanoi v rouchu realizátora projektů rozvojové spolupráce. (...)

Vzdělání a multiplikace sítě trenérů odborného vzdělávání ve VSR

23.01.2012 Projekt rozvojové spolupráce

Klub Hanoi se stal realizátorem rozvojového projektu ve Vietnamu, jehož stručné představení nabízíme v následujících řádcích. (...)

Máme NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY!
Náš nový název volal i po nových a modernějších webových stránkách. Máme je! :-) Postupně přesuneme i všechny články odsud na www.sea-l.cz. Informace tam najdete nejen v češtině, ale i ve vietnamštině a angličtině. Aktuality a spoustu fotek z našich akcí najdete také na Facebooku: v češtině a ve vietnamštině. (27.02.2018)

Chcete se naučit vietnamsky?
V pondělí 18. 3. 2018 startujeme další kurz vietnamštiny pro začátečníky! (14.02.2018)

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví