Obsah rubriky "Projekt v Ústeckém kraji"

Stránek celkem: 3, zobrazeny všechny.

Ústecký kraj zaznamenává po Praze druhou největší koncentraci Vietnamců v ČR. Zatímco však v hlavním městě existuje řada organizací věnující se cizincům, Ústecký kraj je službami pro migranty pokrytý jen velmi málo. Klub Hanoi realizuje projekt zaměřený speciálně na vietnamské klienty, konkrétně v Chomutově.

Co se podařilo v (nejen) Chomutově

07.11.2012 Projekt v Ústeckém kraji

K poslednímu září tohoto roku skončil osmnáctiměsíční projekt Klubu Hanoi, podpořený Nadací Open Society Fund Praha a realizovaný zčásti v Ústeckém kraji (s ohledem na vysoký počet vietnamských rezidentů a současně nedostatek informací o jejich životě) a zčásti v Praze. Jak byl úspěšný, se dozvíte v následujících odstavcích. (...)

Právní poradenství pro Vietnamce také v Chomutově

16.08.2011 Projekt v Ústeckém kraji

V rámci projektu Informační servis pro vietnamské migranty v ČR podpořeného Nadací Open Society Fund otevíráme v pátek 2. září novou kancelář Klubu Hanoi v Ústeckém kraji. Sloužit bude v prvé řadě jako právní poradna pro vietnamské klienty a její služby budou zdarma.

Trong dự án Cung cấp thông tin cho người Việt Nam tại CH Séc, được quỹ Open Society Fund hỗ trợ, 2 tháng 9 CLB Hà Nội sẽ mở văn phòng mới tại tỉnh Ústí. Trước hết văn phòng sẽ tư vấn pháp lý miễn phí cho người Việt Nam. (...)

Počet komentářů: 7

Přidejte se k novému projektu KH v Ústeckém kraji

01.06.2011 Projekt v Ústeckém kraji

Klub Hanoi realizuje nový inovativní projekt zaměřený speciálně na vietnamské klienty - a to v Ústeckém kraji, konkrétně v Chomutově. (...)

Počet komentářů: 3

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví
Ve čtvrtek 22. 6. 2017 od 14 hod. si můžete zpestřit odpoledne festivalem Vietnam - země blízká i vzdálená, jehož pestrým programem Vás provedou sami Vietnamci! (20.06.2017)

KC Zahrada pro děti
KC Zahrada pořádá pro děti cizinců zajímavé divadelní aktivity a letní tábor. (23.05.2017)

Hledáme lektory češtiny pro Vietnamce!
Hledáme lektory, kteří umí vietnamsky, na výuku českého jazyka 2x2 hodiny týdně. Zájemce zdarma zaškolíme! Pište na jkocourek@klubhanoi.cz nebo volejte na tel: 603 583 690. (22.05.2017)

Zobrazit starší novinky