Obsah rubriky "Projekt Spokojené sousedství"

Stránek celkem: 2, zobrazeny všechny.

Tento projekt se soustředil na řešení konkrétních problémů sousedského a interkulturního soužití, systematicky pracoval s obyvateli městské části Praha Libuš (Čechy i Vietnamci) a podporoval je v řešení sousedských sporů a nedorozumění formou mediace, zajišťováním tlumočení a interkulturní asistencí - vyjednáváním a řešením sporů mezi českými a vietnamskými subjekty. Součástí projektu byla také práce s médii. Stále jsme připraveni nabízet novinářům nejen informace na výše zmíněné téma, ale i poskytovat kontakty a zprostředkovávat tlumočení.

17.05.2012 Projekt Spokojené sousedství

V rámci projektu Spokojené sousedství - česko-vietnamský integrační projekt nejen pro městskou část Praha Libuš poskytoval Klub Hanoi pravidelně emailové, telefonické a osobní poradenství. Na téma vietnamské kultury, historie migrace a integrace Vietnamců v ČR, soužití vietnamské komunity a majority atp. jsme konzultovali studentské práce, zprostředkovávali kontakty a informace novinářům, státním institucím, nevládním organizacím i široké veřejnosti. V jediném roce se na nás obrátilo téměř 600 subjektů. (...)

Počet komentářů: 4

Spokojené sousedství - Klub Hanoi zahajuje nový integrační projekt

01.06.2011 Projekt Spokojené sousedství

S ohledem na specifickou situaci v městské části Praha - Libuš, kde se soustředí velké množství vietnamských migrantů, zahajuje Klub Hanoi projekt Spokojené sousedství - česko-vietnamský integrační projekt nejen pro městskou část Praha Libuš, který se bude soustředit na soužití Vietnamců a Čechů právě v této lokalitě. (...)

Počet komentářů: 1

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví
Ve čtvrtek 22. 6. 2017 od 14 hod. si můžete zpestřit odpoledne festivalem Vietnam - země blízká i vzdálená, jehož pestrým programem Vás provedou sami Vietnamci! (20.06.2017)

KC Zahrada pro děti
KC Zahrada pořádá pro děti cizinců zajímavé divadelní aktivity a letní tábor. (23.05.2017)

Hledáme lektory češtiny pro Vietnamce!
Hledáme lektory, kteří umí vietnamsky, na výuku českého jazyka 2x2 hodiny týdně. Zájemce zdarma zaškolíme! Pište na jkocourek@klubhanoi.cz nebo volejte na tel: 603 583 690. (22.05.2017)

Zobrazit starší novinky