Obsah rubriky "Klub Hanoi / SEA-liaison"

Stránek celkem: 10, zobrazeno: 9 - 10

Co je naším cílem? Jak se s námi můžete spojit a stát se členem? V rubrice najdete obecné informace o našem občanském sdržení, stanovy, přihlášku ke členství a další důležité náležitosti a informace.

Přihláška ke členství v Klubu Hanoi

13.11.2004 Klub Hanoi / SEA-liaison

Chcete se stát členem Klubu Hanoi! Vyplňte pravdivě všechny potřebné údaje; Klub Hanoi se s Vámi spojí prostřednictvím zadaného e-mailu. (...)

Počet komentářů: 15

Knihovna Klubu Hanoi

06.05.2004 Klub Hanoi / SEA-liaison

V roce 2004 jsme zahájili provoz knihovny Klubu. Prohlédněte si seznam dostupných titulů a kontaktujte nás pro případné vypůjčení. (...)

Počet komentářů: 4

<<   1  9

Máte ambice prosadit se v oblasti prodeje? Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o., jeden z největších distributorů stavebního a zahradního nářadí v ČR a SR, hledá česky a vietnamsky hovořícího kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region PRAHA a okolí.

Máme NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY!
Náš nový název volal i po nových a modernějších webových stránkách. Máme je! :-) Postupně přesuneme i všechny články odsud na www.sea-l.cz. Informace tam najdete nejen v češtině, ale i ve vietnamštině a angličtině. Aktuality a spoustu fotek z našich akcí najdete také na Facebooku: v češtině a ve vietnamštině. (27.02.2018)

Chcete se naučit vietnamsky?
V pondělí 18. 3. 2018 startujeme další kurz vietnamštiny pro začátečníky! (14.02.2018)

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví