Obsah rubriky "Klub Hanoi / SEA-liaison"

Stránek celkem: 9, zobrazeno: 1 - 8

Co je naším cílem? Jak se s námi můžete spojit a stát se členem? V rubrice najdete obecné informace o našem občanském sdržení, stanovy, přihlášku ke členství a další důležité náležitosti a informace.

Oslava výročí 13 let Klubu Hanoi

10.10.2015 Klub Hanoi / SEA-liaison

Zveme všechny příznivce Klubu Hanoi na oslavu našich 13. narozenin! Těšit se můžete na vystoupení členů a přátel KH, vietnamské občerstvení, ples s tombolou i překvapení! (...)

About Us

21.09.2015 Klub Hanoi / SEA-liaison

Club Hanoi is a society whose members are interested in Vietnamese or South-East Asian culture, history, and traditions. Additionally, the society welcomes individuals who are passionate about the life of communities from South-Eastern Asia now residing in the Czech Republic. (...)

13 let Klubu Hanoi v kostce

07.07.2015 Klub Hanoi / SEA-liaison

Čas neúprosně běží a Klub Hanoi má za sebou více než 10 let své existence; letos oslaví už 13. narozeniny, ačkoli již s novým názvem. V následujícím článku se proto ohlížíme zpátky, jak se jeho činnost léty vyvíjela a proměňovala, ale i kam by mohla směřovat do budoucna. (...)

Stanovy

20.02.2015 Klub Hanoi / SEA-liaison

(...)

Počet komentářů: 4

Prodej

29.12.2014 Klub Hanoi / SEA-liaison

Klub Hanoi nabízí k prodeji následující publikace. Objednat si je můžete na e-mailu jkocourek@klubhanoi.cz. Na prodej jsou také v kanceláři Klubu Hanoi v pražské Sapě. (...)

13.11.2014 Klub Hanoi / SEA-liaison

Klub Hanoi můžete kontaktovat emailem, telefonicky, případně na poštovní adrese. (...)

Počet komentářů: 152

Poslání a cíle občanského sdružení Klub Hanoi

01.05.2007 Klub Hanoi / SEA-liaison

Klub Hanoi je občanské sdružení, jehož členy mohou být všichni, kdo se zajímají o Vietnam, jeho kulturu, historii a tradice a o život vietnamské komunity v České republice (příp. SR). (...)

Počet komentářů: 44

Přihláška ke členství v Klubu Hanoi

13.11.2004 Klub Hanoi / SEA-liaison

Chcete se stát členem Klubu Hanoi! Vyplňte pravdivě všechny potřebné údaje; Klub Hanoi se s Vámi spojí prostřednictvím zadaného e-mailu. (...)

Počet komentářů: 15

1  9   >>

KC Zahrada pro děti
KC Zahrada pořádá pro děti cizinců zajímavé divadelní aktivity a letní tábor. (23.05.2017)

Hledáme lektory češtiny pro Vietnamce!
Hledáme lektory, kteří umí vietnamsky, na výuku českého jazyka 2x2 hodiny týdně. Zájemce zdarma zaškolíme! Pište na jkocourek@klubhanoi.cz nebo volejte na tel: 603 583 690. (22.05.2017)

Asie na Jiřáku
Ve čtvrtek 25. 5. 2017 se koná 2. ročník etnofestivalu Asie vzdálená a blízká. Přijďte se na nás podívat na Náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze! Událost najdete i na Facebooku. (22.05.2017)

Vietnam v KC Zahrada