Obsah rubriky "Činnost Klubu Hanoi"

Stránek celkem: 106, zobrazeno: 73 - 80

Akce, na něž se můžete těšit a na jejichž přípravě se můžete podílet. Právě probíhající aktivity, u nichž byste neměli chybět. Historie činnosti Klubu Hanoi v minulosti dávné i nedávné.

Bulletin Klubu Hanoi 2007

14.10.2007 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Jako každý rok, i letos přicházíme s naším bulletinem. Letošní číslo (v pořadí třetí, neboť to první bylo označeno číslem nula) přináší opět sbírku zajímavých příspěvků týkajících se vietnamské kultury a vietnamsko-českých vztahů. V hlavním článku otevíráme nové a přitom navýsost aktuální téma Vietnamci v zahraničí – fenomén nejen český. Snažíme se v něm podat přehled o nejvýznamnějších komunitách Viet Kieu (tj. Vietnamců žijících mimo Vietnam) v různých oblastech světa. (...)

Počet komentářů: 7

Oznámení o valné hromadě

01.10.2007 Nástěnka organizačních oznámení

Vážení členové Klubu Hanoi, dovolujeme si Vás informovat, že dne 31.10. 2007 se uskuteční 2. valná hromada naší společnosti. (...)

Přednáška v Chrudimi

20.07.2007 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Přijďte v pátek 30. března 2007 do Vodních zdrojů Chrudim. Od 18:30 hodin zde bude Eva Pechová přednášet o Vietnamu a hlavně promítat spoustu zajímavých fotografií ze svých dlouhodobých pobytů v Hanoi a severním Vietnamu. (...)

Vychází kniha básní O jeskyních, vějířích a jiných věcech tohoto světa

07.05.2007 Archiv aktivit Klubu Hanoi

V se prodeji právě objevila dlouho očekávaná kniha básnířky Hồ Xuân Hương O jeskyních, vějířích a jiných věcech tohoto světa v překladech vietnamisty a spolutvůrce těchto webových stránek Petra Komerse. (...)

Program vietnamsko-českého uměleckého fóra Za tržnicí

07.05.2007 Archiv aktivit Klubu Hanoi

V rámci doprovodného programu 12. ročníku festivalu 4 + 4 dny v pohybu se 25. a 26. května uskuteční v parku na Letné společná vietnamsko-česká kulturní prezentace, na níž se podílí také Klub Hanoi. Přijďte do Kultibaru - stanu vystavěného v blízkosti Zemědělského muzea - a pobavte se, seznamte se a tvořte spolu s námi! (...)

Počet komentářů: 1

Promítání na tržnici

19.02.2007 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Tento pátek (23.2) se v pražské Holešovické tržnici u stánku s polévkou pho odehraje "Projekce přání do nového roku prasečího". Začátek v 15 hodin, konec v nedohlednu. Promítání je součástí projektu Za tržnicí, který organizuje sdružení MamaPapa za pomoci Klubu Hanoi a Centra pro studium migrace. (...)

Nový Prostor – Naše děti budou jako vy

17.02.2007 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Právě vyšlo další číslo časopisu Nový Prostor, tentokrát věnované Vietnamcům žijícím v České republice. Ve vydání naleznete k tématu pět obsáhlých článků a navíc komiks nazvaný Praotec Vietnamec. Na přípravě časopisu se podílel také Klub Hanoi. (...)

Počet komentářů: 8

Orientální bál

10.02.2007 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Česko-čínská společnost, Klub Hanoi a další pořádající organizace Vás srdečně zvou na 7. Orientální společenský večer s tancem. 24. února 2007, Společenský sál hotelu Belvedere. (...)

<<   1  9  17  25  33  41  49  57  65  73  81  89  97  105   >>

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví
Ve čtvrtek 22. 6. 2017 od 14 hod. si můžete zpestřit odpoledne festivalem Vietnam - země blízká i vzdálená, jehož pestrým programem Vás provedou sami Vietnamci! (20.06.2017)

KC Zahrada pro děti
KC Zahrada pořádá pro děti cizinců zajímavé divadelní aktivity a letní tábor. (23.05.2017)

Hledáme lektory češtiny pro Vietnamce!
Hledáme lektory, kteří umí vietnamsky, na výuku českého jazyka 2x2 hodiny týdně. Zájemce zdarma zaškolíme! Pište na jkocourek@klubhanoi.cz nebo volejte na tel: 603 583 690. (22.05.2017)

Zobrazit starší novinky