Obsah rubriky "Činnost Klubu Hanoi"

Stránek celkem: 106, zobrazeno: 65 - 72

Akce, na něž se můžete těšit a na jejichž přípravě se můžete podílet. Právě probíhající aktivity, u nichž byste neměli chybět. Historie činnosti Klubu Hanoi v minulosti dávné i nedávné.

Banánové děti

20.10.2008 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Navrchu žluté, uvnitř bílé... Dokumentární film Banánové děti je volným pokračováním filmu Kdo mě naučí půl znaku (2006), mapujícího osudy bývalých vietnamských studentů československých vysokých škol, kteří se po studiích vrátili do vlasti. Film Banánové děti si dává naopak za cíl představit vietnamskou komunitu usazenou v České republice, a to prostřednictvím mladé generace – svou pozornost zaměřuje zejména na vietnamské školáky a studenty. (...)

Počet komentářů: 5

Debata "Vietnamci ve městě"

17.10.2008 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Multikulturní centrum Praha uvede ve spolupráci s Českým centrem Praha a Klubem Hanoi veřejnou debatu Vietnamci ve městě. Debata se bude konat ve čtvrtek 23.10. 2008 v 18h00 v prostorách Českého centra Praha (Rytířská 31, 110 00 Praha 1). (...)

Počet komentářů: 5

Krejčovský závod Saigon – moderní povídky z Vietnamu

16.10.2008 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Právě v těchto dnech vydává nakladatelství Gutenberg ve spolupráci se Sdružením Kontinenty již déle ohlašovanou knížku současných vietnamských povídek. Je to teprve potřetí, co se českým čtenářům nabízí možnost číst vietnamské prózy ve svém jazyce, v přímém překladu z vietnamštiny. Svazek nese název Krejčovský závod Saigon. Jeho vznik inicioval Klub Hanoi. (...)

Počet komentářů: 3

Toi la ai?

08.09.2008 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Chtěli jste si někdy zkusit vytvořit animovaný film, pohrát si ze zvukem, upravit si digitální fotku v "nadupaném" programu nebo třeba vyzkoušet stát se na chvíli VJem? Máte vietnamské kořeny? Chodíte na základní nebo střední školu? (...)

Počet komentářů: 8

Literární soutěž Klubu Hanoi

04.09.2008 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Baví vás psát a nestydíte se, když vaše výtvory čtou i jiní? Máte vietnamské kořeny? Zapojte se do Literární soutěže Klubu Hanoi. (...)

Počet komentářů: 8

Informační servis

15.01.2008 Činnost Klubu Hanoi

Významnou a časově náročnou součástí činnosti Klubu Hanoi je poskytování informací novinářům, státním institucím, studentům, podnikatelům, zástupcům vietnamské komunity, ale i laické veřejnosti. (...)

Vietnamské děti na českých školách - semináře pro učitele ZŠ

03.12.2007 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Během podzimu 2007 realizovalo občanské sdružení Klub Hanoi 11 seminářů pro učitele a další pedagogické pracovníky, kteří pracují s vietnamskými dětmi. (...)

Počet komentářů: 3

Program valné hromady

14.10.2007 Nástěnka organizačních oznámení

(...)

<<   1  9  17  25  33  41  49  57  65  73  81  89  97  105   >>

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví
Ve čtvrtek 22. 6. 2017 od 14 hod. si můžete zpestřit odpoledne festivalem Vietnam - země blízká i vzdálená, jehož pestrým programem Vás provedou sami Vietnamci! (20.06.2017)

KC Zahrada pro děti
KC Zahrada pořádá pro děti cizinců zajímavé divadelní aktivity a letní tábor. (23.05.2017)

Hledáme lektory češtiny pro Vietnamce!
Hledáme lektory, kteří umí vietnamsky, na výuku českého jazyka 2x2 hodiny týdně. Zájemce zdarma zaškolíme! Pište na jkocourek@klubhanoi.cz nebo volejte na tel: 603 583 690. (22.05.2017)

Zobrazit starší novinky