Obsah rubriky "Činnost Klubu Hanoi"

Stránek celkem: 105, zobrazeno: 57 - 64

Akce, na něž se můžete těšit a na jejichž přípravě se můžete podílet. Právě probíhající aktivity, u nichž byste neměli chybět. Historie činnosti Klubu Hanoi v minulosti dávné i nedávné.

Jak jsme "realizovali" projekt Toi la ai?

27.02.2009 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Tuto otázku jsme si kladli v uplynulých měsících několikrát. Jak se nám podařilo splnit svá dobrá předsevzetí a záměry, které jsme měli před rokem, kdy jsme u Ministerstva kultury žádali o grant? Někteří návštěvníci našich stránek si všimli, že jsme v průběhu podzimu psali o projektu Toi la ai? v různých souvislostech už dvakrát. Nejprve jsme do něj zvali případné účastníky, napodruhé jsme oznamovali, že se koná jeho závěrečná vernisáž. Protože období mezi koncem a začátkem projektu se nám zde dosud nepodařilo zachytit, doháníme nyní naše resty a přinášíme vám krátké shrnutí toho, co se za těch pár měsíců v rámci projektu odehrálo. (...)

Počet komentářů: 7

Integrační kurzy pro vietnamské posluchače

02.02.2009 Projekt Integrační vzdělávání

Klub Hanoi se podílí na realizaci inovativního projektu zaměřeného speciálně na vietnamské klienty – máte chuť  se zapojit? (...)

Počet komentářů: 1

Vernisáž výstavy k projektu Toi la ai?

09.12.2008 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Lektorská oddělení Národní galerie a Klub Hanoi vás zvou na vernisáž výstavy k projektu vietnamských žáků pražských základních a středních škol Toi la ai?. (...)

Počet komentářů: 5

Záznam z debaty "Vietnamci ve městě"

25.11.2008 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Zvukový záznam z debaty "Vietnamci ve městě", na které se Klub Hanoi podílel, najdete na stránkách Evropského města. (...)

Počet komentářů: 1

Střílet na trhovce je za hranicí reklamy

06.11.2008 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Reklamu na džíny Diesel, která za zvuku střelby útočila na vietnamské trhovce, čeká dohra - zabývat se jí budou jak Rada pro reklamu, tak Rada pro televizní a rozhlasové vysílání. Občanské sdružení Klub Hanoi podalo k oběma institucím stížnost. (...)

Počet komentářů: 26

Brněnské světy

23.10.2008 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Od začátku listopadu do poloviny prosince tohoto roku proběhne v Brně festival národnostních menšin. Program vietnamského večera, který je naplánovaný na 3.12., bude zajišťovat Klub Hanoi. (...)

Země snů

20.10.2008 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Filmový projekt s pracovním názvem Země snů je orientovaný na problematiku dovozu levné pracovní síly z Vietnamu do českých továren. Velká část ekonomických migrantů přichází do České republiky s obrovským dluhem za zprostředkování a s přehnanými očekáváními, zároveň bez znalosti jazyka a prostředí, bez znalosti českých zákonů a z nich vyplývajících povinností a práv. (...)

Počet komentářů: 18

Banánové děti

20.10.2008 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Navrchu žluté, uvnitř bílé... Dokumentární film Banánové děti je volným pokračováním filmu Kdo mě naučí půl znaku (2006), mapujícího osudy bývalých vietnamských studentů československých vysokých škol, kteří se po studiích vrátili do vlasti. Film Banánové děti si dává naopak za cíl představit vietnamskou komunitu usazenou v České republice, a to prostřednictvím mladé generace – svou pozornost zaměřuje zejména na vietnamské školáky a studenty. (...)

Počet komentářů: 5

<<   1  9  17  25  33  41  49  57  65  73  81  89  97  105   >>

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví
Ve čtvrtek 22. 6. 2017 od 14 hod. si můžete zpestřit odpoledne festivalem Vietnam - země blízká i vzdálená, jehož pestrým programem Vás provedou sami Vietnamci! (20.06.2017)

KC Zahrada pro děti
KC Zahrada pořádá pro děti cizinců zajímavé divadelní aktivity a letní tábor. (23.05.2017)

Hledáme lektory češtiny pro Vietnamce!
Hledáme lektory, kteří umí vietnamsky, na výuku českého jazyka 2x2 hodiny týdně. Zájemce zdarma zaškolíme! Pište na jkocourek@klubhanoi.cz nebo volejte na tel: 603 583 690. (22.05.2017)

Zobrazit starší novinky