Obsah rubriky "Činnost Klubu Hanoi"

Stránek celkem: 106, zobrazeno: 57 - 64

Akce, na něž se můžete těšit a na jejichž přípravě se můžete podílet. Právě probíhající aktivity, u nichž byste neměli chybět. Historie činnosti Klubu Hanoi v minulosti dávné i nedávné.

Vietnamsko-české setkávání

07.04.2009 Projekt Integrační vzdělávání

Projekt "Integrační vzdělávání vietnamských migrantů" byl úspěšně zahájen dvěma běhy kurzů pro budoucí vietnamsko-české interkulturní lektory a poradce. Zájem o školení byl obrovský: celkově se přihlásilo 36 lidí, avšak z kapacitních a rozpočtových důvodů jsme začali školit zatím pouze 24 zájemců, kteří se přihlásili nejrychleji a vyhovovali požadovaným kritériím. Jaká tedy byla první část kurzu? Co tyto tři dny posluchačům přinesly? Očima Markéty Foltýnkové, jedné z účastnic první části kurzu, Vám nabízíme nahlédnutí do přípravy budoucích lektorů a poradců na jejich působení ve vietnamské komunitě. (...)

Počet komentářů: 6

Jak jsme "realizovali" projekt Toi la ai?

27.02.2009 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Tuto otázku jsme si kladli v uplynulých měsících několikrát. Jak se nám podařilo splnit svá dobrá předsevzetí a záměry, které jsme měli před rokem, kdy jsme u Ministerstva kultury žádali o grant? Někteří návštěvníci našich stránek si všimli, že jsme v průběhu podzimu psali o projektu Toi la ai? v různých souvislostech už dvakrát. Nejprve jsme do něj zvali případné účastníky, napodruhé jsme oznamovali, že se koná jeho závěrečná vernisáž. Protože období mezi koncem a začátkem projektu se nám zde dosud nepodařilo zachytit, doháníme nyní naše resty a přinášíme vám krátké shrnutí toho, co se za těch pár měsíců v rámci projektu odehrálo. (...)

Počet komentářů: 7

Integrační kurzy pro vietnamské posluchače

02.02.2009 Projekt Integrační vzdělávání

Klub Hanoi se podílí na realizaci inovativního projektu zaměřeného speciálně na vietnamské klienty – máte chuť  se zapojit? (...)

Počet komentářů: 1

Vernisáž výstavy k projektu Toi la ai?

09.12.2008 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Lektorská oddělení Národní galerie a Klub Hanoi vás zvou na vernisáž výstavy k projektu vietnamských žáků pražských základních a středních škol Toi la ai?. (...)

Počet komentářů: 5

Záznam z debaty "Vietnamci ve městě"

25.11.2008 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Zvukový záznam z debaty "Vietnamci ve městě", na které se Klub Hanoi podílel, najdete na stránkách Evropského města. (...)

Počet komentářů: 1

Střílet na trhovce je za hranicí reklamy

06.11.2008 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Reklamu na džíny Diesel, která za zvuku střelby útočila na vietnamské trhovce, čeká dohra - zabývat se jí budou jak Rada pro reklamu, tak Rada pro televizní a rozhlasové vysílání. Občanské sdružení Klub Hanoi podalo k oběma institucím stížnost. (...)

Počet komentářů: 26

Brněnské světy

23.10.2008 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Od začátku listopadu do poloviny prosince tohoto roku proběhne v Brně festival národnostních menšin. Program vietnamského večera, který je naplánovaný na 3.12., bude zajišťovat Klub Hanoi. (...)

Země snů

20.10.2008 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Filmový projekt s pracovním názvem Země snů je orientovaný na problematiku dovozu levné pracovní síly z Vietnamu do českých továren. Velká část ekonomických migrantů přichází do České republiky s obrovským dluhem za zprostředkování a s přehnanými očekáváními, zároveň bez znalosti jazyka a prostředí, bez znalosti českých zákonů a z nich vyplývajících povinností a práv. (...)

Počet komentářů: 18

<<   1  9  17  25  33  41  49  57  65  73  81  89  97  105   >>

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví
Ve čtvrtek 22. 6. 2017 od 14 hod. si můžete zpestřit odpoledne festivalem Vietnam - země blízká i vzdálená, jehož pestrým programem Vás provedou sami Vietnamci! (20.06.2017)

KC Zahrada pro děti
KC Zahrada pořádá pro děti cizinců zajímavé divadelní aktivity a letní tábor. (23.05.2017)

Hledáme lektory češtiny pro Vietnamce!
Hledáme lektory, kteří umí vietnamsky, na výuku českého jazyka 2x2 hodiny týdně. Zájemce zdarma zaškolíme! Pište na jkocourek@klubhanoi.cz nebo volejte na tel: 603 583 690. (22.05.2017)

Zobrazit starší novinky