Obsah rubriky "Činnost Klubu Hanoi"

Stránek celkem: 106, zobrazeno: 49 - 56

Akce, na něž se můžete těšit a na jejichž přípravě se můžete podílet. Právě probíhající aktivity, u nichž byste neměli chybět. Historie činnosti Klubu Hanoi v minulosti dávné i nedávné.

Praha vietnamská – výstava vietnamské kultury

25.06.2009 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Začátkem příštího roku se můžete těšit na velkou výstavu vietnamské kultury, na jejíž přípravě se podílí i členové Klubu Hanoi. Hledáme zajímavé výstavní materiály! (...)

Počet komentářů: 27

Vyjádření Klubu Hanoi k článku "Vietnamci proti filmu"

19.06.2009 Činnost Klubu Hanoi

Působíme na poli integrace Vietnamců již šest let a s kritikou naší činnosti se nesetkáváme poprvé; považujeme ji za přirozenou a jsme ochotni ji reflektovat, protože může přispět ke zlepšení naší práce. Článek, který obsahuje naprosto lživá tvrzení, však nemůžeme nechat bez řádné odezvy. (...)

Počet komentářů: 136

Vietnamci očima Čechů, Češi očima Vietnamců

26.05.2009 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Přijďte v sobotu 6. června na diskusní odpoledne na téma Vietnamská komunita v městské části Praha - Libuš. (...)

Počet komentářů: 37

S vietnamskými dětmi na českých školách - ke stažení

22.05.2009 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Klub Hanoi nabízí ke stažení velmi úspěšnou knihu S vietnamskými dětmi na českých školách (editoři: Kocourek, J., Pechová, E.), kterou naše sdružení vydalo již v roce 2006 a o kterou je stále velký zájem. (...)

Počet komentářů: 5

9viet

15.05.2009 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Rádi bychom Vás pozvali příští týden 21.5. do pražské Haly C (Drahobejlova 15, Praha 9) na kulturni akci 9viet. (...)

Počet komentářů: 10

Země snů

15.05.2009 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Příští týden nepropásněte na ČT 2 nový dokument Martina Ryšavého Země snů, který se zabývá migrací vietnamských dělníků do České republiky a na kterém se Klub Hanoi významně podílel. Na film se také můžete podívat po internetu. (...)

Počet komentářů: 8

Sapa černobíle?

07.05.2009 Archiv aktivit Klubu Hanoi

V pondělí 30. března 2009 proběhla v obchodním centru Sapa závěrečná prezentace projektu Rákosníczech, jejíž součástí byla módní přehlídka modelů vytvořených z materiálů nakoupených na tržnicích, prezentace fotek, které nafotily děti ze ZŠ Meteorologická na Praze 4 přímo na Sapě a také video sestříhané z televizních zpráv a policejních záběrů. Vietnamští i čeští návštěvníci vytvořili v salónku restaurace Little Hanoi různorodou společnost. Zejména o fotoworkshopu s vietnamskými dětmi se můžete dočíst v následujícím článku. (...)

Počet komentářů: 18

Bulletin Klubu Hanoi 2009

04.05.2009 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Po delší přestávce přichází Klub Hanoi opět s dalším číslem svého bulletinu, tentokrát o 6 stran obsáhlejším. Hlavní článek čísla i letos nabízí důkladnější pohled na vybrané téma, jímž jsou tentokrát krušnohorské Potůčky, dále se tradičně můžete těšit na rozhovor, ukázky z literatury, článek k tradičním vietnamským svátkům a další zajímavé texty. (...)

Počet komentářů: 1

<<   1  9  17  25  33  41  49  57  65  73  81  89  97  105   >>

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví
Ve čtvrtek 22. 6. 2017 od 14 hod. si můžete zpestřit odpoledne festivalem Vietnam - země blízká i vzdálená, jehož pestrým programem Vás provedou sami Vietnamci! (20.06.2017)

KC Zahrada pro děti
KC Zahrada pořádá pro děti cizinců zajímavé divadelní aktivity a letní tábor. (23.05.2017)

Hledáme lektory češtiny pro Vietnamce!
Hledáme lektory, kteří umí vietnamsky, na výuku českého jazyka 2x2 hodiny týdně. Zájemce zdarma zaškolíme! Pište na jkocourek@klubhanoi.cz nebo volejte na tel: 603 583 690. (22.05.2017)

Zobrazit starší novinky