Obsah rubriky "Činnost Klubu Hanoi"

Stránek celkem: 106, zobrazeno: 41 - 48

Akce, na něž se můžete těšit a na jejichž přípravě se můžete podílet. Právě probíhající aktivity, u nichž byste neměli chybět. Historie činnosti Klubu Hanoi v minulosti dávné i nedávné.

Pozvánka na Valnou hromadu Občanského sdružení Klub Hanoi

09.06.2010 Nástěnka organizačních oznámení

Valná hromada se uskuteční 23.6.2010 od 19:00 hodin. (...)

Další kurzy českého jazyka pro Vietnamce a Vietnamky v Praze

01.06.2010 Projekt Integrační vzdělávání

Klub Hanoi ve spolupráci se společností InBit ČR v rámci projektu "Vzdělávání vietnamských migrantů" i nadále pokračuje ve výuce českého jazyka a českých reálií. (...)

Počet komentářů: 2

Vietnam v Praze

29.03.2010 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Pro všechny zájemce o vietnamskou kulturu a vietnamskou komunitu v ČR se od zítřejšího dne otevírá neobyčejná příležitost. Vernisáží začíná výstava v Muzeu Hlavního města Prahy s názvem Vietnam v Praze. Na přípravě výstavy se podílí Klub Hanoi. Autory výstavy jsou Karel Kučera a Eva Pechová. (...)

Počet komentářů: 44

Země snů na festivalu Jeden svět 2010

16.03.2010 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Všem zájemcům, kteří by dokumentární film Martina Ryšavého Země snů chtěli vidět v kině, přinášíme přehled jeho promítání v rámci festivalu Jeden Svět ve všech regionech ČR.  Součástí většiny projekcí je i následná debata s delegátem z řad tvůrců filmu nebo odborníků na danou tématiku působících v Klubu Hanoi. (...)

Počet komentářů: 1

Filmy Martina Ryšavého z vietnamského prostředí konečně na DVD

22.02.2010 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Režisér Martin Ryšavý - společně se svým filmovým štábem a ve spolupráci s Klubem Hanoi - natočil již tři dokumenty s vietnamskou tématikou: Kdo mě naučí půl znaku, Země snů a Banánové děti. Nyní jsou všechny tyto filmy dostupné zájemcům na DVD. (...)

Počet komentářů: 3

EKG o Lásce a Vietnamu

15.01.2010 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Vietnam a literatura, Vietnam a láska... Přijďte do divadla Archa na lednový pořad EKG! Partnerem večera je Klub Hanoi. (...)

Počet komentářů: 36

Integrační kurzy na Libuši zahájeny!

11.11.2009 Projekt Integrační vzdělávání

Na začátku tohoto roku jsme vás informovali o projektu Integrační vzdělávání vietnamských migrantů, který právě začínal na pražské Libuši. Nyní máme za sebou skoro rok činnosti, spoustu poznatků, zkušeností i úspěchů. (...)

Premiéra filmu Banánové děti

02.11.2009 Archiv aktivit Klubu Hanoi

Srdečně Vás zveme na dlouho očekávanou premiéru filmu Martina Ryšavého Banánové děti, která se uskuteční v pondělí 9. listopadu od 20.30 hod. v pražském kině Světozor. (...)

Počet komentářů: 4

<<   1  9  17  25  33  41  49  57  65  73  81  89  97  105   >>

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví
Ve čtvrtek 22. 6. 2017 od 14 hod. si můžete zpestřit odpoledne festivalem Vietnam - země blízká i vzdálená, jehož pestrým programem Vás provedou sami Vietnamci! (20.06.2017)

KC Zahrada pro děti
KC Zahrada pořádá pro děti cizinců zajímavé divadelní aktivity a letní tábor. (23.05.2017)

Hledáme lektory češtiny pro Vietnamce!
Hledáme lektory, kteří umí vietnamsky, na výuku českého jazyka 2x2 hodiny týdně. Zájemce zdarma zaškolíme! Pište na jkocourek@klubhanoi.cz nebo volejte na tel: 603 583 690. (22.05.2017)

Zobrazit starší novinky