Obsah rubriky "Činnost Klubu Hanoi"

Stránek celkem: 106, zobrazeno: 33 - 40

Akce, na něž se můžete těšit a na jejichž přípravě se můžete podílet. Právě probíhající aktivity, u nichž byste neměli chybět. Historie činnosti Klubu Hanoi v minulosti dávné i nedávné.

První projekt Klubu Hanoi v oblasti rozvojové spolupráce

24.04.2012 Projekt rozvojové spolupráce

Před čtyřmi lety se Klub Hanoi rozhodoval o svém budoucím směřování. V reakci na vývoj situace v oblasti vietnamské migrace do ČR se začal více zaměřovat nejen na integrační aktivity v ČR, ale i na rozvojové projekty ve Vietnamu. Následující text stručně představuje Klub Hanoi v rouchu realizátora projektů rozvojové spolupráce. (...)

Vzdělání a multiplikace sítě trenérů odborného vzdělávání ve VSR

23.01.2012 Projekt rozvojové spolupráce

Klub Hanoi se stal realizátorem rozvojového projektu ve Vietnamu, jehož stručné představení nabízíme v následujících řádcích. (...)

Právní poradenství pro Vietnamce také v Chomutově

16.08.2011 Projekt v Ústeckém kraji

V rámci projektu Informační servis pro vietnamské migranty v ČR podpořeného Nadací Open Society Fund otevíráme v pátek 2. září novou kancelář Klubu Hanoi v Ústeckém kraji. Sloužit bude v prvé řadě jako právní poradna pro vietnamské klienty a její služby budou zdarma.

Trong dự án Cung cấp thông tin cho người Việt Nam tại CH Séc, được quỹ Open Society Fund hỗ trợ, 2 tháng 9 CLB Hà Nội sẽ mở văn phòng mới tại tỉnh Ústí. Trước hết văn phòng sẽ tư vấn pháp lý miễn phí cho người Việt Nam. (...)

Počet komentářů: 7

Spokojené sousedství - Klub Hanoi zahajuje nový integrační projekt

01.06.2011 Projekt Spokojené sousedství

S ohledem na specifickou situaci v městské části Praha - Libuš, kde se soustředí velké množství vietnamských migrantů, zahajuje Klub Hanoi projekt Spokojené sousedství - česko-vietnamský integrační projekt nejen pro městskou část Praha Libuš, který se bude soustředit na soužití Vietnamců a Čechů právě v této lokalitě. (...)

Počet komentářů: 1

Přidejte se k novému projektu KH v Ústeckém kraji

01.06.2011 Projekt v Ústeckém kraji

Klub Hanoi realizuje nový inovativní projekt zaměřený speciálně na vietnamské klienty - a to v Ústeckém kraji, konkrétně v Chomutově. (...)

Počet komentářů: 3

Materiály pro kurzy češtiny ke stažení

20.02.2011 Projekt Integrační vzdělávání

Občanské sdružení Klub Hanoi ve spolupráci s firmou InBIT ČR, s.r.o. v rámci projektu Integrační vzdělávání Vietnamců v Praze vytvořilo zároveň výukové materiály, vhodné pro učitele češtiny pro Vietnamce, kteří právě s češtinou začínají, dále pro samotné začátečníky Vietnamce. Tyto materiály Vám nabízíme zdarma ke stažení. (...)

Počet komentářů: 1

Zájmová umělecká skupina Ba Mien Dat Viet

30.07.2010 Činnost Klubu Hanoi

Pocházíme ze tří oblastí Vietnamu, z mnoha různých míst. Lišíme se v tolika věcech, ale máme jedno společné. Milujeme hudbu, tanec a divadlo. Staňte se členy skupiny!
Chúng tôi từ ba miền Việt Nam, hội tự từ nhiều nơi, mặc dù khác nhau về nhiều mặt, nhưng chúng tôi đều có một điều chung là yêu văn hoá văn nghệ. Mời các bạn tự nguyên tham gia vào đội! (...)

Počet komentářů: 4

Apel vietnamským talentům – dejte o sobě vědět!

09.06.2010 Činnost Klubu Hanoi

Dřímá ve vás talent v kterémkoli z odvětví kultury? Třeba jste skvělí muzikanti, umíte zpívat nebo tancovat, recitujete, skládáte, malujete či cvičíte bojové umění... Anebo víte o někom talentovaném ve svém okolí - ať už se jedná o kamarády, strýčka nebo babičku? (...)

<<   1  9  17  25  33  41  49  57  65  73  81  89  97  105   >>

Máte ambice prosadit se v oblasti prodeje? Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o., jeden z největších distributorů stavebního a zahradního nářadí v ČR a SR, hledá česky a vietnamsky hovořícího kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region PRAHA a okolí.

Máme NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY!
Náš nový název volal i po nových a modernějších webových stránkách. Máme je! :-) Postupně přesuneme i všechny články odsud na www.sea-l.cz. Informace tam najdete nejen v češtině, ale i ve vietnamštině a angličtině. Aktuality a spoustu fotek z našich akcí najdete také na Facebooku: v češtině a ve vietnamštině. (27.02.2018)

Chcete se naučit vietnamsky?
V pondělí 18. 3. 2018 startujeme další kurz vietnamštiny pro začátečníky! (14.02.2018)

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví