Obsah rubriky "Činnost Klubu Hanoi"

Stránek celkem: 105, zobrazeno: 17 - 24

Akce, na něž se můžete těšit a na jejichž přípravě se můžete podílet. Právě probíhající aktivity, u nichž byste neměli chybět. Historie činnosti Klubu Hanoi v minulosti dávné i nedávné.

Interkulturní poradenství KH na Karlovarsku

12.10.2013 Podpora integrace

Díky projektu s názvem "Vytvoření sítě česko-vietnamských interkulturních asistentů v ČR - Karlovy Vary, Cheb", spolufinancovaném obecným programem Solidarita a řízení migračních toků, můžete navštívit naše nově otevřené kanceláře s poradenskými službami v Karlových Varech a Chebu. (...)

Profesionalizace týmu KH - zpráva z úvodních workshopů

01.10.2013 Interní projekt KH

V rámci projektu s názvem "Profesionalizace odborného interkulturního česko-vietnamského týmu občanského sdružení Klubu Hanoi" č. CZ.2.17/2.1.00/36120, realizovaného Klubem Hanoi, již proběhly tři úvodní workshopy pro zájmovou cílovou skupinu z řad našich spolupracovníků a spolupracovníků partnerské obecně prospěšné společnosti VOLONTÉ CZECH. (...)

Profesionalizace odborného interkulturního česko-vietnamského týmu KH – všem vytrvalým za odměnu

01.09.2013 Interní projekt KH

Klub Hanoi od doby svého založení do roku 2006 existoval sice na profesionální, avšak čistě dobrovolnické bázi. Jeho snahou bylo položit základy kulturního přemostění mezi srdcem Evropy a Jihovýchodní Asií, Vietnamem zvláště. Postupně se však o jeho činnost a zejména o projekty a informace na téma vietnamská kultura a komunita v ČR zvedl takový zájem, že musel začít na svoji činnost žádat o finanční prostředky. Nyní, po 10 letech, se povedlo získat projekt i pro Klub Hanoi samotný – pro ty, kteří v KH vytrvali, stále se podílejí na jeho činnosti i rozvíjení naší know-how. Vnímáme jej nejen jako "odměnu", ale i jako příležitost posunout se dále. Zde projekt stručně představujeme. (...)

Uplatnění pro česko-vietnamské mluvčí v Praze - nová výzva!

06.08.2013 Interkulturní asistenti - Praha

Klub Hanoi se v pozici partnerské organizace podílí na realizaci projektu společnosti VOLONTÉ CZECH o.p.s. zaměřeného na podporu občanům vietnamské národnosti při vstupu a trvalém zařazení na trhu práce v ČR. V současné době nabíráme nové zájemce do II. běhu akreditovaného kurzu pro česko-vietnamské interkulturní asistenty. Přidejte se také! (...)

Šance pro česko-vietnamské mluvčí v Karlovarském kraji!

07.04.2013 Podpora zaměstnanosti

Klub Hanoi ve spolupráci s partnerem projektu VOLONTÉ CZECH o.p.s. připravil a od 1. 4. 2013 realizuje projekt určený pro občany vietnamské národnosti, kteří žijí v Karlovarském kraji. (...)

Počet komentářů: 1

Formování profese "sociokulturní mediátor" - inspirace portugalským modelem

03.04.2013 Činnost Klubu Hanoi

Klub Hanoi se stal členem tematické sítě dvouletého projektu s názvem Formování profese sociokulturní mediátor – inspirace portugalským modelem, který v rámci operačního programu Evropského sociálního fondu Lidské zdroje a zaměstnanost zahájila InBáze, o.s. Cílem projektu je etablovat a systémově ukotvit nově vznikající profesi sociokulturních mediátorů v ČR na základě analýzy tuzemské a zahraniční praxe. (...)

Uplatnění pro česko-vietnamské mluvčí!

11.03.2013 Interkulturní asistenti - Praha

Klub Hanoi se v pozici partnerské organizace podílí na realizaci projektu společnosti VOLONTÉ CZECH o.p.s. zaměřeného na podporu občanům vietnamské národnosti při vstupu a trvalém zařazení na trhu práce v ČR. (...)

Kurz česko-vietnamských interkulturních asistentů/asistentek v Karlových Varech

05.03.2013 Podpora integrace

Jste z Chebu, Karlových Varů či okolí a umíte česky a vietnamsky? Chcete získat cenné znalosti, dovednosti a zkušenosti a napomáhat vzájemnému poznávání obou kultur? Chcete se naučit správně tlumočit a pracovat jako interkulturní poradce v rámci nevládních organizací i státních institucí ČR? (...)

<<   1  9  17  25  33  41  49  57  65  73  81  89  97  105   >>

Pojeďte na výlet!
V sobotu 29. 7. 2017 pořádáme výlet pro rodiče s dětmi do Českého ráje. Více info na letáčcích v češtině i ve vietnamštině. (17.07.2017)

Vietnam na Ládví
Ve čtvrtek 22. 6. 2017 od 14 hod. si můžete zpestřit odpoledne festivalem Vietnam - země blízká i vzdálená, jehož pestrým programem Vás provedou sami Vietnamci! (20.06.2017)

KC Zahrada pro děti
KC Zahrada pořádá pro děti cizinců zajímavé divadelní aktivity a letní tábor. (23.05.2017)

Hledáme lektory češtiny pro Vietnamce!
Hledáme lektory, kteří umí vietnamsky, na výuku českého jazyka 2x2 hodiny týdně. Zájemce zdarma zaškolíme! Pište na jkocourek@klubhanoi.cz nebo volejte na tel: 603 583 690. (22.05.2017)

Zobrazit starší novinky