Texty ke stažení ve formátu PDF

Klub Hanoi

Publikace a metodické příručky

Školství a pedagogika Interkulturní práce

Další materiály k interkulturní práci ke stažení na www.interkulturniprace.cz

Výzkumy Pro podnikatele Pro zaměstnance Slovníky

Seznam interkulturních asistentů

Seznam literatury

Práce studentů vietnamistiky

Ke stažení nabízíme rovněž některé práce vietnamistů a vybrané diplomové práce s vietnamskou tématikou. Pokud jste autorem zajímavé práce na dané téma nebo o její existenci víte, rádi ji zveřejníme. Kontaktujte nás.

KC Zahrada pro děti
KC Zahrada pořádá pro děti cizinců zajímavé divadelní aktivity a letní tábor. (23.05.2017)

Hledáme lektory češtiny pro Vietnamce!
Hledáme lektory, kteří umí vietnamsky, na výuku českého jazyka 2x2 hodiny týdně. Zájemce zdarma zaškolíme! Pište na jkocourek@klubhanoi.cz nebo volejte na tel: 603 583 690. (22.05.2017)

Asie na Jiřáku
Ve čtvrtek 25. 5. 2017 se koná 2. ročník etnofestivalu Asie vzdálená a blízká. Přijďte se na nás podívat na Náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze! Událost najdete i na Facebooku. (22.05.2017)

Vietnam v KC Zahrada