MÁME NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY!

Článek vytištěný z www stránek Klub Hanoi - www.KlubHanoi.cz.

Autor: SEA-liaison (klubhanoi@klubhanoi.cz), rubrika: Klub Hanoi / SEA-liaison
Vydáno dne 01. 03. 2018

Naše nové webové stránky dostaly moderní strukturu a originální výtvarnou podobu, rozcestník pro konkrétní cílové skupiny a jsou české, vietnamské i anglické!

Klub Hanoi a jeho webové stránky toho už za svá léta existence zažily mnohé. Jenže čas jde stále kupředu, technologie se vyvíjejí a naše sdružení rovněž. Nejdříve změnil Klub Hanoi název, poté mu přizpůsobil logo a nyní konečně vyladil i nové webové stránky.

Stránky www.sea-l.cz nabízejí přehlednější strukturu i při zobrazení v tzv. chytrých mobilních telefonech.

Jsou trojjazyčné – informace o našem spolku, jeho službách, možnostech spolupráce atd. naleznete v češtině, vietnamštině i angličtině.

Přes horní lištu se dostanete do sekcí Články, kam postupně přesuneme veškeré články z www.klubhanoi.cz. Dále do sekcí Projekty, kde se dočtete o všech realizovaných projektech KH / SEA-l, Interkulturní práce, Nabízíme, Prodej a k informacím Pro sponzory.

V dolní části webu nechybějí Časté dotazy, publikace Ke stažení, zajímavé Odkazy, Galerie, informace ke Sponzorství, spolupracující Partneři SEA-l a pochopitelně Kontakty.

Autorem veškerých webových obrázků a originálních ikonek je výtvarník Michal Wernisch.

Přejeme si, aby se náš nový web líbil a byl pro Vás užitečný! :-)