Výuka češtiny pro Vietnamce - seminář

Článek vytištěný z www stránek Klub Hanoi - www.KlubHanoi.cz.

Autor: Klub HN (klubhanoi@klubhanoi.cz), rubrika: Činnost Klubu Hanoi
Vydáno dne 05. 10. 2015

Zveme všechny zájemce na první odborný seminář vietnamštiny, který pořádá South East Asia – liaison, z.s.

Seminář se bude týkat tématu výuky češtiny pro Vietnamce, se zaměřením na slovní zásobu a správné tlumočení. Budeme probírat jazykové a gramatické termíny, ale hovořit také o problematice tlumočení pro žáky/posluchače. Důraz bude kladen na vietnamštinu.

Termín semináře: kurz proběhne v pátek 23. 10. 2015 od 9 do 16 hod. (s přestávkou na oběd 45 min.)

Místo konání: kancelář Klubu Hanoi / SEA-liaison, z. s. (naleznete ji v 6. patře šedé budovy u vrátnice do areálu Sapa; Libušská 319, Praha 4 - Písnice)

Cena kurzu: pro lektory a tlumočníky SEA-liaison / Klub Hanoi se složenou zkouškou u nás, MV ČR či Ústavu translatologie 350,- Kč, pro ostatní 1000,- Kč.

Těšíme se na Vaši účast!