VIDEO: 7 věcí, které bychom neměli dělat při používání hůlek u jídla

Článek vytištěný z www stránek Klub Hanoi - www.KlubHanoi.cz.

Autor: Klub HN (klubhanoi@klubhanoi.cz), rubrika: Vietnam
Vydáno dne 23. 04. 2015

WWW.SANGU.EU nabízí první video ze série videí o vietnamské kultuře, tradicích a etiketě. Jak se správně chovat ve vietnamské společnosti? Ke komu se Vietnamci modlí? Nejen na takové otázky se bude snažit odpovědět náš kolega Tran Van Sang se skupinou přátel.

Jak praví samotný autor: "Při kontaktu s různými generacemi Vietnamců a Čechů jsem si uvědomil, že obě strany se chtějí vzájemně více poznat, a to nejen co se týče kultury, kuchyně, jazyka, ale i v těch nejběžnějších věcech každodenního života.

Proto jsem se rozhodl založit webovou stránku www.sangu.eu – chci jejím prostřednictvím zprostředkovávat informace a zkušenosti na základě výukových a instruktážních videí jak pro Čechy, tak pro Vietnamce – a to z tradic a zvyků obou zemí, výuky češtiny, aktualit v migrační politice, z právního poradenství, zdravotnictví aj."

Na jednu z prvních "vlaštovek" se můžete podívat níže: