Článek vytištěný z www stránek Klub Hanoi - www.KlubHanoi.cz.

Autor: Klub HN (klubhanoi@klubhanoi.cz), rubrika: Klub Hanoi / SEA-liaison
Vydáno dne 13. 11. 2014

Klub Hanoi můžete kontaktovat emailem, telefonicky, případně na poštovní adrese.

Emaily zasílejte na adresu klubhanoi@klubhanoi.cz. Klub Hanoi má zájem podílet se na kulturních a jiných akcích, které se nějakým způsobem dotýkají Vietnamu nebo jihovýchodní Asie, národnostních menšin v Evropě apod. Máte-li návrh na spolupráci, neváhejte se na nás obrátit.

Chcete se podílet na tvorbě tohoto webu? Chcete se stát autorem na stránkách Klubu Hanoi? Chcete se stát členem redakce? Chcete, aby klubhanoi.cz byl z části i vaším webem? Kontaktujte nás na klubhanoi@klubhanoi.cz nebo admin@klubhanoi.cz.
Jestliže máte již napsaný nějaký text, který by se na tyto stránky hodil, neváhejte nám jej zaslat. Každý přispěvatel na našem webu má přímo u svého článku uveden vlastní email.

Na Vaše připomínky a nové návrhy se těší:

Jiří Kocourek, předseda; jkocourek@klubhanoi.cz;

Šárka Martínková/Šimečková, místopředsedkyně; smartinkova@klubhanoi.cz;

Ngo Quynh Nga, vedoucí informační kanceláře a poradny; nga@klubhanoi.cz;

Jiří Dohnal, jdohnal@klubhanoi.cz;

Kancelář a poradna

Naše kancelář slouží jednak jako poradna pro Vietnamce a Vietnamky, kteří žijí v ČR. Poskytujeme jim informace týkající se pobytu a dalších záležitostí spojených se životem v naší zemi.

Văn phòng tư vấn của chúng tôi dành cho người Việt sống tại CHS. Chúng tôi cung cấp các thông tin có liên quan đến cư trú và các tình huống xảy ra trong cuộc sống.

Dále kancelář funguje jako informační centrum pro širokou veřejnost. Mohou si zde domluvit konzultaci studenti, učitelé, novináři i další lidé, kteří se z profesních či osobních důvodů zajímají o Vietnam či život vietnamské komunity v ČR.

Ngoài ra chúng tôi còn cung cấp dịch vụ thông tin và tư vấn cho các phóng viên, sinh viên, giáo viên và bất cứ ai có quan tâm đến Việt Nam hoặc cuộc sống của cộng đồng.

Schůzku si můžete domluvit na emailu klubhanoi@klubhanoi.cz nebo telefonních číslech: 603 583 690 (Jirka Kocourek) a 608 535 792 (Nga).

Bạn có thể hẹn trước với chúng tôi qua email và sdt: klubhanoi@klubhanoi.cz, 603 583 690 (Jirka Kocourek) và 608 535 792 (Nga).

Kancelář naleznete v šedé, sedmipatrové budově hned u vrátnice areálu Sapa (projdete prvními skleněnými dveřmi vrátnice, dáte se doleva), v 6. patře.

Văn phòng chúng tôi nằm tại khu nhà 7 tầng, ngay cửa ra vào của TTM Sapa (đi qua của kính đầu tiên rồi rẽ trái), tầng 6.

Adresa kanceláře:
Libušská 319/126, Praha 4 - Písnice

Spojení MHD: z metra Kačerov autobusem 113 nebo 333. Ze Smíchovského nádraží autobusem 198 a 197. Ze zastávky Na knížecí či ze zastávky Háje autobusem 197. Z metra Budějovická autobusem 331. Zastávka Sídliště Písnice.

Poštovní adresa Klubu Hanoi:
Na Sídlišti III 411, 252 43 Průhonice

Bankovní účet Klubu Hanoi u České spořitelny má č. 2105343359/0800; IBAN CZ41 0800 0000002105343359. Na tento účet se zasílají členské příspěvky (uveďte svou jednoznačnou identifikaci ve zprávě pro příjemce nebo jako variabilní symbol). Vítáme samozřejmě také příspěvky nebo sponzorské dary od nečlenů; více informací můžete najít v sekci Sponzoři.