Klub Hanoi

Galerie Klubu Hanoi

V naší galerii vystavujeme ucelené obrazové soubory s tématikou Vietnamu. Galerie se nebrání žádnému z typů prezentací, jež jsou na internetu možné. Hlavní podmínkou je kvalita a ucelenost předkládaného souboru a patrné umělecké založení, jakkoli je toto hodnocení vágní. Galerie však v žádném případě nevystavuje obrazový materiál, který by měl "pouze" informační hodnotu. Z toho důvodu je také Galerie oddělena od základní obsáhlé fotogalerie našeho webu, která se naopak snaží nabídnout pestrou paletu pohledů na Vietnam bez důrazu na jiné než informační poselství obrázků.

Pokud máte zájem vystavovat v Galerii Klubu Hanoi, kontaktujte nás na adrese admin@klubhanoi.cz. Galerie nabízí diskový prostor, zřízení domény třetího řádu ve tvaru vasejmeno.klubhanoi.cz a hlavně vysokou návštěvnost zainteresovaného publika. Jsme přesvědčeni, že Galerie Klubu Hanoi Vám umožní zveřejnění Vaší tvorby na přiměřené úrovni, a spolu s našimi návštěvníky se těšíme na Váš pohled na Vietnam.

Zpět na výstavu fotografií Juraje Gažovčiaka.