komentáře k článku

08.06.2015, autor článku: Ondra Slówik

HUQ2cloec lvIfcF0fcB0

29.04.2017

Thank you, JD, for your corainmftion of the conclusion I came to about Maurice Sklar. I am following your advice to go directly to Yeshua, because I do not need an intermediary to receive healing, though I certainly appreciate the prayers offered for me. I love my Savior and thank Him for giving me the gift of Faith, and I look forward with hope to a future of service to Him.

Reakce na komentář "HUQ2cloec"

Jméno (přezdívka):
Titulek (nadpis komentáře):

Zobrazit komentáře

Zobraz článek "Mezinárodní konference a výstava firmy Škoda v Saigonu"

Máte ambice prosadit se v oblasti prodeje? Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o., jeden z největších distributorů stavebního a zahradního nářadí v ČR a SR, hledá česky a vietnamsky hovořícího kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region PRAHA a okolí.