komentáře k článku

Vietnamská kultura v matičce měst

28.03.2011, autor článku: Klub HN

Zajímavý článek Tyler

05.04.2011

Nechci vytrhávat jednotlivosti, ale neodpustím si jednu poznámku - a to o vietnamské kuchyni respektive restauracích. VN kuchyně je vynikající, lehká a zdravá, barevná, kombinuje spousty vůní a chutí, phở bò považuju za božskou manu atd. Tak proč proboha není mnohem víc ČISTĚ VIETNAMSKÝCH restaurací??? Však zájemců by bylo určitě mnoho, jen si vemte, jak se v posledních letech v supermarketech rozrostla nabídka nejrůznějších surovin z obecně řečeno exotické kuchyně. Češi mají dobré jídlo rádi, rádi si na něj zajdou... Prostor tady rozhodně je. Proč tedy veliká většina bister funguje jako čínsko-thajsko-vietnamsko-řízkový mišmaš? Je to škoda. Těším se, až víc Vietnamců pochopí, že s poctivě připravovanou vietnamskou kuchyní zabodují!! P.S.: Mám hlad :D.

Reakce na komentář "Zajímavý článek"

Jméno (přezdívka):
Titulek (nadpis komentáře):

Zobrazit komentáře

Zobraz článek "Vietnamská kultura v matičce měst"

Máte ambice prosadit se v oblasti prodeje? Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o., jeden z největších distributorů stavebního a zahradního nářadí v ČR a SR, hledá česky a vietnamsky hovořícího kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region PRAHA a okolí.