komentáře k článku

10.11.2007, autor článku: Alena Veselá

Re: Re: Re: Re: Re: Re: bez názvu ICAAY4EJRD

20.09.2014

Doktor Motejl? Z pozice osobned aiotruty nebo postu, jež zaste1ve1 ve sve9m fařadu?Osobně si nedoke1žu představit, proč by měl bfdt pre1vě on onedm reprezentantem justice vzhledem k tomu, že k justici již dnes me1 vztah de facto že1dnfd...Pokud opomeneme jeho zkušenosti z minula. Osobně se nedomnedve1m, že lze hovořit o "představiteli" justice jako o jedne9 osobě, jež by byla za všech okolnosted totožne1. K tomuto by bylo třeba zředdit např. fařadu "zastupove1ned justice ve věcech .......". Do te9 doby si mysledm, že reprezentantem justice (Pokud se de1 vůbec o tomto subjektu takto hovořit) bude vždy ad hoc osoba, jež bude k vyjedne1ve1ned přizve1na za justici. Tz. Předsedove9 soudů, nej.ste1t.ze1stupkyně, ministr atd. Bylo by dle ve1s lepšed, kdyby skutečně nějakfd ofic.reprezentant pro celou justici byl?

Reakce na komentář "Re: Re: Re: Re: Re: Re: bez názvu"

Jméno (přezdívka):
Titulek (nadpis komentáře):

Zobrazit komentáře

Zobraz článek "Rozhovor: Nguyen Dung"

Máte ambice prosadit se v oblasti prodeje? Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o., jeden z největších distributorů stavebního a zahradního nářadí v ČR a SR, hledá česky a vietnamsky hovořícího kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region PRAHA a okolí.