komentáře k článku

10.11.2007, autor článku: Alena Veselá

Re: Re: Re: bez názvu Dung Nguyen

13.03.2008

Kdo se mě zeptá, co si myslím o Vietnamcích? A i jestli mi někdo položí takovou otážku, tak rádší vyhýbám s odpovědi. Proč? Protože nechci mít zbytečný problémy. A ještě něco, není Vietnamec jako Vietnamec. Vietnam má už pomalu 90 mil. obyvatele ale rozdíl ve všech sférách mezi oblásti jsou obrovský a to kulturní,ekonomický,lidské návyky.... Dá se to srovnávat s nadsázkou jako Chánov u Mostu s Václavakem.Vietnamci v Čechách většinou podnikají neli říci narovinu že jsou stánkaři.A Češi vidí Vietnamce jenom v tom ohledu. Začínají přicházet do ČR nová Vietnamská pracovní síla.Možná pro Českou ekonomiku to bude přínosem ale dopad na Českou společnost je neodhadnutelná.Protože tihle "pracovníci" většinou přichází z nejchudších a zároven nejmín vyvinutých v kulturním chování oblastí ve Vietnamu.

Reakce na komentář "Re: Re: Re: bez názvu"

Jméno (přezdívka):
Titulek (nadpis komentáře):

Zobrazit komentáře

Zobraz článek "Rozhovor: Nguyen Dung"